به‌روزرسانی: کلیپی از پشت‌ صحنه بتمن علیه سوپرمن باحضور بن‌ افلک منتشر شد + اطلاعات تکمیلی

توسط : در تاریخ : جمعه, آگوست 8th, 2014

به‌روزرسانی: نمایش آنلاین اضافه شد(تهیه و تدوین توسط امیر علی آصفی).

امروز فردی گمنام کلیپی از پشت‌ صحنه فیلم بتمن علیه سوپرمن را منتشر ساخت که صحنه فیلمبرداری مربوط می‌شود به سه‌ روز پیش. منتشر کننده درباره این کلیپ این‌چنین توضیح داده است:

ما بن‌افلک/بروس وین میانسال را می‌بینیم که دختری را از سقوط یک قطعه سنگین روی سرش نجات می‌دهد. قطعه‌ای که متعلق به شرکت خود یعنی “وین” است. بر طبق ماشین‌ها و اتوبوس‌های موجود در صحنه، به نظر می‌آید که این اتفاق در متروپلیس رخ داده است نه گاتهام.

شما را بدیدن این تیزر دعوت می‌نمایم:

دانلود با کیفیت مناسب

همچنین مجله معتبر و رسمی امپایر گزارش می‌دهد که جیسون موموآ درحال تکمیل مذاکرات برای نقش آکوامن با وارنر است و بزودی خبر آکوامن شدن وی در سراسر اینترنت خواهد پیچید. جالب اینجاست که این مجله اشاره‌ای به طلوع عدالت نکرده و احتمال حضور او در یک فیلم مستقل یا حتی لیگ‌ عدالت را داده است. همانطور که می‌دانید تاکنون حضور چهار قهرمان در طلوع عدالت تایید شده است (بتمن، سوپرمن، واندرومن و سایبورگ) و احتمال حضور آکوامن بسیار پایین است. خود وارنر نیز چندی پیش شایعات مبنی برحضور آکوامن در فیلم طلوع عدالت را تکذیب کرد اما هیچگاه حرفی از نبود موموآ در فیلمی مستقل یا لیگ‌ عدالت را نزده است.

aquaman-jason-momoa

بتمن علیه سوپرمن: طلوع عدالت در۶ می ۲۰۱۶ با کارگردانی زک‌ اسنایدر و بازی بن‌ افلک و هنری کاویل به‌ ترتیب درنقش بتمن و سوپرمن اکران خواهد شد.