کریس همسورث در نقش داک سویج؟

توسط : در تاریخ : پنجشنبه, ژوئن 26th, 2014

فیلم داک سویج (Doc Savage) فیلمی است که چند‌ماه قبل گفته شد که قرار است به دست شین بلک، کارگردان قسمت سوم مردآهنین برای کمپانی سونی پیکچرز ساخته شود. در ماه سپتامبر سال گذشته بلک خواستار حضور کریس همسورث بعنوان داک سویج بوده اما‌ حال خبر رسیده که همسورث درحال مذاکره برای این نقش است و بودجه‌ای از پیش تعیین شده برای وی در نظر گرفته شده است. این بازیگر در سری فیلم های ثور و انتقام‌جویان نقش کاراکتر ثور را برعهده دارد.

NED1lDbn0TbHGG_1_b

شخصیت داک سویج یکی از شخصیت‌های قدیمی مجلات پالپ آمریکایی است که برای نخستین بار درسال ۱۹۳۳ توسط لستر دنت و هنری رالستون معرفی شد. معمولا داستان‌های او در جنگل می‌گذرد. او دارای قدرت زیاد و مسلط به فنون رزمی است، قدرت تغییر چهره دارد و معمولا با‌حیوانات مبارزه می‌کند. این کاراکتر تاکنون در دست انتشارات زیادی نظیر دینامیت، دیسی، دارک هورس و… چرخیده است.


  • Farzad
   در پاسخ به Farzad

   در حال حاضر کمیکش رو داره جف پارکر می نویسه. استیلش خوبه ولی خیلی ساده من دوست ندارم الان کمیک رو هر چند شخصیت جذابی داره داک سویج منتها نمی تونم بدبینی خودم رو نسبت به فیلمش مخفی کنم دی:

  • دردویل
   در پاسخ به دردویل

   بدیش اینه که خیلی ساده و نورماله. اصلا حال نمیده که مدام مبارزه ی یک نفر شبیه تارزان(!) رو ببینیم. هر چند کمیکش رو نخوندم اما خب خلاصه ای که نوشتین گویای این قضیست که کمیکش خیلی سادست. شبیه بتمنه اما دشمنا و گجت هایی رو مثل بتمن نداره که جذبش بشیم. امیدوارم فیلم خوبی بشه.

   • Farzad
    در پاسخ به دردویل

    نه خب کمیکاش شباهتی به بتمن نداره.
    از این تیریپ کمیکاست که یه یاروی نابغه ی دانشمندی هست که خیلی اختراعات خفنی داره و خیلی دست آورد های فوق العاده ای داره بعد باید با انواع و اقسام تهدیداتی که زمین رو تهدید می کنن مبارزه کنه و اینا.

    • دردویل
     در پاسخ به Farzad

     نه منظورم اینه که مثل بتمن قدرت خاصی نداره و به لطف وسایل مختلف و فنون رزمی مبارزه میکنه اما در کل جذبه ی چندانی نداره کمیک و شخصیت برای من.