کریس رابرسون «داک سویج: مردی از برنز» را برای دینامیت می‌نویسد

توسط : در تاریخ : یکشنبه, سپتامبر 8th, 2013

کریس رابرسون نویسنده ی سابق «سوپرمن» و یکی از بنیان گذاران «مانکی برین کامیکس»، اعلام کرد که مجموعه ی کمیک بوکی تازه ای براساس شخصیت «داک سویج» را برای دینامیت اینترتینمنت می‌نویسد.
doc-savage وی در وبلاگ خود نوشت:

من قراره داستان جدیدی از «داک سویج» رو برای دینامیت بنویسم که طراحی اون بر عهده ی بیلکوئیس ایولی و طراحی کاور اون برعهده ی الکس راس هستش. و صادقانه بگم این رویای کودکی منه که داره محقق میشه.

doc-savage1کاور شماره ی اول و کاور دیگری که کمی متفاوت است و به نظر میرسد که از فیلم «مردی از پولاد» الهام گرفته شده است، حس داستان های پالپی که «داک سویج» دهه ها قبل در آن ها حضور داشت را تقلید میکنند.
وی افزود:

از وقتی که برای اولین بار با مقامات خوب دینامیت صحبت کردم، من اشارات کوچکی کردم که «داک سویج» همیشه شخصیت پالپ مورد علاقه ی من بوده و این که مایه ی خجالته که اونا تو تیمشون یکی “مثل” «داک سویج» ندارند و اینکه اگر اونا هر وقت بخوان که یکی به لیستشون اضافه کنند من چند تا ایده در موردش دارم. و سال قبل وقتی که اعلام شد که انتشارات کمیک قبلی دیگه حقوقی راجع به این شخصیت نداره، من فوراً با دینامیت تماس گرفتم و گفتم که اگه اونا صاحب حقوق بشند من هم نویسنده ی این کمیک میشم و دفعه ی بعد دوباره حرف زدیم. و دوباره بعدش و بعدش. من تقریباً متقاعد شدم که اونا این کار رو فقط برای اینکه دهن منو ببندند بهم دادند!

در حال حاضر فیلمی از «داک سویج» به کارگردانی شین بلک، کارگردان «مرد آهنی ۳» در حال ساخت است.