کریستین بیل دیگر بتمن نخواهد شد

توسط : در تاریخ : پنجشنبه, جولای 4th, 2013

با اینکه شایعات زیادی از عدم حضور کریستین بیل در نقش بتمن در فیلم جاستیس لیگ آمریکا به گوش می‌رسید این بازیگر در مصاحبه‌اش با سایت EW به طور کامل حضورش در این فیلم و در هر فیلم دیگری در نقش بتمن را تکذیب کرد.

او در ادامه گفت:

خیلی خوش‌شانس بودیم که تونستیم سه قسمت از بتمن رو بسازیم، دیگه کافیه، بهتره طمع نکنیم… کریس نولان همیشه می‌گفت می‌خواستم فقط یه قسمت بتمن بسازم ولی با صحبتهایی که با هم داشتیم با ۳ قسمت به توافق رسیدیم، هیچ وقت فکرشو نمی‌کردیم که تا اینجا پیش بریم ولی حالا که این اتفاق افتاده بهترین زمان برای پایان دادن به کار همین الانه.

BATMAN-BALE

با ادای احترام به فیلم جاستیس لیگ بیل گفت:

در مورد جزئیات این فیلم هیچ اطلاعی ندارم و فقط می‌دانم که وارنر بروز در حال ساخت یک جاستیس لیگ است، خیلی مشتاقم که بدانم چه کسی نقش بتمن را به عهده می‌گیرد.

در حال حاضر تنها چیزی که از فیلم جاستیس لیگ مشخص است اکران آن در ژوئن ۲۰۱۵ توسط استدیو وارنر بروز است.


  • ونداد
   در پاسخ به ونداد

   ای بابا اینم که رفت جوزف لویت گوردون میاد جاش سوپرمنم که بازیگرش شوته امیدوارم برای بقیهی اعضای لیگ عدالت یه بازیگر خوب بیارن

  • شوالیه تاریکی
   در پاسخ به شوالیه تاریکی

   امیدوارم زک اسنایدر نشه.نولان یا جان ودن از همه بهترن.این نولان بود که درک معنای حقیقی بتمن رو به دیگران رسوند.

  • فرزان
   در پاسخ به فرزان

   احتمال حضور جوزف گوردون لویت تقریبا صفره. چون کریستوفر نولان و زک اسنایدر اعلام کردند که سه گانه ی شوالیه ی تاریکی در یک دنیای مشترک با سوپرمن و بقیه ی ابرقهرمان ها نیست. برای پروژه ی جاستیس لیگ هم دنبال ریبوت بتمن هستند.

  • غلام
   در پاسخ به غلام

   بازی کریستین بیل تو سه گانه نولان واقعا فوق العاده بود
   فکر نکنم دیگه کسی رو دستش بیاد

  • علی رضا
   در پاسخ به علی رضا

   برای نقش بتمن بازیگرخوبی حیف که دیگه نخواست دراین فیلم بتمن باشه راستی شایدلباس بتمن هم توی این فیلم تغییر کنه به هر حال امیدوارم کسی که نقش بروس وین/بتمن رابه دست می گیره بازیگر خوبی باشه

  • watcher the universe
   در پاسخ به watcher the universe

   کاراکتر بتمن باید به خوبی در فیلم نشون داده بشه ؛ حال هر بازیگر توانایی این کا رو به عهده بگیره و از پسش بر بیاد ، مورد قبول واقع میشه . البته باید توجه بکنید که کاراکتر های دیگر لیگ عدالت هم مهم هستد و باید شخصیت اون ها رو هم به خوبی به تصویر کشید .

  • detective
   در پاسخ به detective

   مارول هم اونجرز ساخت هیچ کدوم از بازیگرای سوپر هیرو ها تغییر نکردن _به جز هالک _ و این باعث میشه که مخاطب باور کنه که همه ی فیلم ها در یک دنیا در حال اتفاق افتادنه و فیلم ها باور پذیر بشن و حالا دی سی هم می خواد جاستس لیگ بسازه! از همین اول بازیگر نقش بتمن که یکی از مهمترین کارکتر های justice league هست تغییر کرده اون هم بعد از این که توی سه فیلم قبلی بتمن بازیگر ثابت بوده و این اصلا جالب نیست!
   من به شخصه از dc بیشتر از marvel خوشم میاد ولی این چند ساله اخیر مارول واقعا در زمینه ی فیلم سازی بهتر عمل کرده.

  • farbod
   در پاسخ به farbod

   بنظر من اگه کسی مثل تام کروز یا یکی که شبیه بیل در این فیلم ازش استفاده بشه خیلی بهتر با این اوضا جاستیس لیگ ….

  • micheal 09
   در پاسخ به micheal 09

   بتمن مغز متفکر و رهبر گروه لیگ عدالته. اگر در فیلم نباشه که صدای طرفداران بلند میشه (همین الانم شده) و اگه یک بازیگر دیگر نقش کریستین بیل را ادا کند باز هم نتیجه مورد پسند نخواهد بود. تنها راه نجات دی سی نشاندن نولان بر صندلی کارگردانی این اثره که تقریبا بعیده.

  • hhh
   در پاسخ به hhh

   بازیگرای زیادی هستن که بدرد نقش بروس وین میخورن اما انصافا کریستین بیل عالی بود

  • .........
   در پاسخ به .........

   امیدوارم یکی مخشو بزنه برگرده
   هرکی بیاد ۹۹% گند میزنه به شخصیت بت

  • شوالیه تاریکی
   در پاسخ به شوالیه تاریکی

   من بار ها به سایت تخصصی کریستین بیل رفتم.
   اما فکر نکنم به من توجه کنه و در خواستم رو رد نکنه

  • REZA RAHIMI
   در پاسخ به REZA RAHIMI

   بن افلک (BEN AFLAK) که قبلا در نقش (DARE DEVIL)بوده است قرار است در فیلم BATMAN VS SUPREMAN بازی کند سلیت معتبرIMDbا این موضوع را تعید کرده است