کریستوفر نولان تأیید کرد/دی‌سی در چه فکری است؟

توسط : در تاریخ : چهار شنبه, آگوست 28th, 2013

در حالی که شایعات بر این اساس بودند که کریستوفر نولان دیگر درگیر دنباله های فیلم «مردی از پولاد» نمی شود، اما نشانه هایی وجود دارد مبنی بر اینکه او هنوز هم بسیار درگیر نظارت بر پروژه های دنیای دی سی، نه تنها در دنیای سینما بلکه در دنیای تلویزیون نیز هست. در جشنواره ی فن اکسپوی کانادا، از استیفن آمل، بازیگر سریال «پیکان» Arrow، در مورد احتمال ترکیب شدن دنیای تلویزیون و دنیای سینمایی دی سی کامیکس سوال شد.

وی در جواب گفت:

من فکر میکنم که در جمع شخصیت های دی سی، نوعی ترتیب وجود داره. اول بتمن و سوپرمن و فکر میکنم که مرحله ی بعدی فلش باشه، درسته؟ منظورم اینه که فلش یکی از بزرگترین شخصیت های دی سی هستش. بنابراین اگه ما بتونیم فلش رو در سریال خودمون معرفی کنیم و بعدش فلش رو وارد سریال خودش کنیم فکر میکنم که این کار واقعاً با عقل جور در میاد… البته اگه همه دوست داشته باشند کلی پول به دست بیارند… تا چیزایی که تو تلویزیون داری رو به سینما بیاری.

آمل اضافه کرد:

اینو بهتون بگم. وقتی که به وسیله ی یکی از تهیه کنندگان اجرایی خبردار شدم که بری آلن قراره تو این سریال حضور پیدا کنه، ما باید میرفتیم و از کریستوفر نولان اجازه می گرفتیم. چون اون کریستوفر نولانه و اون یه جورایی قیصر برادران وارنر و دی سی کامیکسه. اون از سریال خوشش اومد و اجازه ی حضور بری آلن رو داد. به خاطر همین من میگم این نشونه ی خوبیه.

CW Arrow Ras Al Ghul

اگر کریستوفر نولان اجازه ی استفاده از شخصیت های دی سی را در سریال «پیکان» Arrow داده است، بنابراین این قطعاً نشان میدهد که او به احتمال زیاد درگیر یک فیلم «لیگ عدالت» است و همانطور که آمل اشاره کرد، به طور قطع به این معناست که امیدی برای کراس اور بین سریال های تلویزیونی دی سی و فیلم های سینمایی دی سی وجود دارد.