«کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی» سه‌گانه‌ی «کاپیتان آمریکا» را تکمیل می‌کند

توسط : در تاریخ : جمعه, اکتبر 2nd, 2015

بحث و جدل بر سر فیلم «کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی» زیاد بوده است. از اتحاد «اسپایدرمن» گرفته تا حتی مرگ «کاپیتان آمریکا». ولی «کوین فایگ» می‌گوید این بحث‌ها طرفداران را از مهم‌ترین بخش فیلم دور می‌کنند.

«فایگ» در مصاحبه‌ای گفت:

این فیلم خیلی زیاد، به یه نحو خاصی، تکمیل‌کننده‌ی سه‌گانه‌ی کاپیتان آمریکاست. من فکر می‌کنم که یه روزی برمی‌گردید و دوباره فیما رو از اول نگاه می‌کنید. «کاپیتان آمریکا: اولین انتقامجو»، «کاپیتان آمریکا: سرباز زمستان»، «کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی». و اونوقته که می‌بینید این فیلما جزو خاص‌ترین و متفاوت‌ترین سه‌گانه‌هایی هستن که براساس یه شخصیت ساخته شدن.

شاید این سه‌گانه بر اساس یک شخصیت ساخته شده باشد ولی قطعاً تا به این جای کار که شخصیت‌های فرعی زیادی داشته است.

ما چند تا مهره‌ی دیگه رو هم داریم به فیلم اضافه می‌کنیم که مهم‌ترینشون تونی استارکه. ولی فیلم بیشتر یه دنباله برای «سرباز زمستان» هستش.

«کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی» قسمت پایانی سه‌گانه‌ی «کاپیتان آمریکا» خواهد بود و بسیاری بر این باورند که احتمالاً در این فیلم «استیو راجرز» نیز کشته شود. البته فراموش نکنیم که «مرد آهنی» نیز قبل از او سه‌گانه‌‌ی خود را به پایان رساند و کشته نشد. و در ضمن «کریس ایوانز» نیز قبلاً خبر از فیلمبرداری طولانی مدت قسمت بعدی «انتقامجویان» داده بود پس شاید بتوان به این نتیجه رسید که ماجراهای «کاپیتان آمریکا» ادامه خواهد داشت.


  • ََAli Akbar
   در پاسخ به ََAli Akbar

   وای اگه بمیره من دیگه اونجرز رو نمیبینم. (الکی)
   ولی خدایی اگه بمیره اونجرزی نمیمونه. نه؟

   • FEIZ
    در پاسخ به ََAli Akbar

    نه،
    به هیچ وجه،
    . مهم ترین مهره برای پابرجا موندن اونجرز کسی نیست جز تونی استارک، چرا؟ ، خودش تو اونجرز ۲ جواب این سوال رو داده (البته من فیلم رو ندیدم و این رو تو یکی از تبلیغ های فیلم میگه) اینجا که میگه ((من فقط پول همه چیز رو میدم) ،، (همه چیز رو طراحی میکنم) ،، (و کاری میکنم که همه خفن تر به نظر برسن.)).

  • detective
   در پاسخ به detective

   بدون شک کاپیتان تو قسمت سوم اونجرز هم میادش. فقط امیدوارم تو civil war نمیره و بعد تو اونجرز ۳ زنده بشه. (اصلا تحملشو ندارم که بمیره)

  • شهروز
   در پاسخ به شهروز

   بین اونجرز من کاپیتانو از همه بیشتر دوست دارم و خیلی ناراحت میشم اگه بمیره ( که احتمالش ۸۰ درصده )
   به هر حال اگه بمیره فقط یه چیز میتونه منو اروم کنه اونم اینه که سرباز زمستان(باکی) بشه کاپیتان امریکایه جدید.

  • mhz
   در پاسخ به mhz

   فیلم های کاپیتان امریکا از نظر من تا به حال بهترین سه گانه مارولو میتونن تشکیل بدن(البته هنوز کامل نشده).سه فیلم با تم های متفاوت از یه شخصیت بسیار جالب توجهه و کلا کاپیتان امریکای دنیای مارول با بازی خوب کریس اوانز یه چیز متفاوت شده.توجه کنید فردی که پسوند امریکا رو یدک میکشه در فیلم دوم و سوم خودش مخالف سیاست های امریکاست و زیر بار زورگویی و تحت نظر دولت بودن نمیره.در واقع میشه کاپیتان امریکای در مقابل سیاست های امریکا…

  • Master of Magnetism
   در پاسخ به Master of Magnetism

   شایدم مثل کمیکا فالکون شد کاپ

  • Ali Hamraz
   در پاسخ به Ali Hamraz

   واقعن چرا سه گانه؟؟چرا چهارگانه نیست؟
   وقتی این همه زحمت کشیدن تا یونیورس سینمایی پا بگیره بعد با سه قسمت به یونیورس به این زیبایی پایان بدن؟اونجرز هم همینطوری سه گانه تموم میشه

کاپیتان آمریکا Captain America

img

در دوران تیره و تار جنگ جهانی دوم، اِستیو راجِرز جوان تصمیم گرفت تا به جای ارتش در پروژه‌ی فوق سرّی ابر-سرباز دولت، که عملیات احیا نام داشت داوطلب شود. با تزریق این سرم او به انسانی با بدنی بی نقص تبدیل شد، او به کاپیتان آمریکا تبدیل شد. در مأموریتی ناموفق او برای دهه‌ها در یخی مدفون ماند، اما در نهایت توسط «انتقام‌جویان» پیدا و احیاء شد. کاپیتان بعدها رهبری این گروه را بر عهده گرفت.