کاپیتان آمریکای جدید مشخص شد!

توسط : در تاریخ : پنجشنبه, جولای 17th, 2014

اگر داستان‌های اخیر کاپیتان آمریکا را دنبال کرده باشید قطعاً می‌دانید که سرم جوان‌سازی استیو راجرز مدتی است عمل نمی‌کند و بدن او در حال تحلیل رفتن است. قبلاً در این مورد خبری در فانتزی کمیک کار کردیم و توضیح دادیم که قرار است شخصیت جدیدی جایگزین او شود. امروز مارول شخصیتی که قرار است لقب کاپیتان آمریکا را یدک بکشد معرفی کرد.

این کاراکتر کسی نیست جز همکار و دوست قدیمی کاپیتان و عضو سابق گروه اونجرز سم ویلسون که با نام مستعار شاهین Falcon شناخته می‌شود. سری جدید را قرار است ریک رمندر نویسندگی و استوآرت ایمونن طراحی کند و با نام کاپیتان آمریکا تماماً جدید All New Captain America منتشر خواهد شد.

رمندر در مصاحبه‌اش با مارول گفت:

همینه. این همون کارخونه‌ی آتیش بازیه که بهش رسیدیم و حالا قراره همه چی منفجر بشه و نگاه کردن بهش خیلی زیبا و هیجان‌انگیز باشه. این داستان مقدمه‌ای برای تحولی در کاراکتر استیو راجرزه که خیلی زودتر از این‌ها پیاده کردم. به نظرم این قضیه با این‌جور داستان‌های طبیعی خیلی مهم‌تر جلوه می‌کنه و منطقی اساسی تو یونیورس داستانی داره و بدون تغییر خط اصلی متحول کننده و جذاب هست. علاوه بر این فرصتی پیش میاد تا دینامیکی جدید هم خلق بشه.

نوشتن داستان سم برام جذاب بوده و کاملاً نگرش دیگه‌ای داره. حقیقت این که اون یه سرباز نیست اوضاع رو یه ذره تغییر می ده. سم قرار نیست استیو باشه. استیو یه موقعهایی خیلی سفت و سخت هست و این مسئله یه موقعهایی بدون لذت می‌شه و در حقیقت سم این‌جوری نیست.

نظر شما در مورد این تصمیم مارول چیست؟ آیا فالکون گزینه‌ی مناسبی برای این نقش است؟

برای اطلاعات بعدی از این عنوان فانتزی کمیک را دنبال کنید.


  • امیرحسین
   در پاسخ به امیرحسین

   یعنی دیگه از استیو خبری نیست تا ابد؟

  • Farzan
   در پاسخ به Farzan

   یه کاراکتری آوردن که هم سیاه‌پوسته و هم اون American Eagle رو تداعی می‌کنه.

   • علی خلیلی
    در پاسخ به Farzan

    البته این سیاه پوست بودن را نمیتوان جزیی از نکات مثبت این تغییرات دانست. زیرا هنوز بر این مسئله که این شخص در قالب یک Protagonist ظاهر خواهد شد یا Antagonist واقف نیستیم. خودتان بهتر می دانید که اخیرا شاهد انواع تحرکات ناسیونالیسمی در ابعاد مختلف دنیای سرگرمی بوده ایم. ممکن است این شخصیت در قالب یک ضد قهرمان ظاهر شود. مانند Iron Man که جدیدا بعد منفی و ضدقهرمان درونش فعال گشته. البته همگی دوستان از سرانجام اینچنین کمیک هایی اگاه و مطلع هستند. باشد که رستگار شویم…

    • دردویل
     در پاسخ به علی خلیلی

     سم ویلسون ابدا بیاد ضدقهرمان بشه. این یه عمری فالکون بوده حالا چون شده کاپیتان آمریکا بیاد ضدقهرمان بشه؟ من که باور ندارم چنین چیزیو. مارول داره کلا شخصیتاش رو عوض میکنه ولی به نظر من این سوپریور اسپایدر من رو هم میذاشتن برای چنین زمانی که کلا مارول به هم بریزه. با این ارایی که جدیدا دارن انجام میدن فکر ککنم x-23 هم بیاد جای ولورین رو بگیره مارول هم بیاد اسمش رو بذاره she-wolverine

  • p0rya
   در پاسخ به p0rya

   فکر نکنم این تغییر تا زمان اکران قسمت دوم اونجرز دووم بیاره. میتونه برا یه مدت کوتاه جواب بده و جالب باشه. من فقط با سیاه پوست شدن Human Torch مشکل دارم

   • دردویل
    در پاسخ به p0rya

    منم خیلی مشکل دارم با این قضیه.

    • علی خلیلی
     در پاسخ به دردویل

     برادر Human Torch در ریبوت جدید Fantastic Four به کارگردانی Josh Trank سیاه پوست خواهد بود. به ضرس قاطع عرض می کنم که این فیلم بدترین فیلم کمیک بوکی تاریخ خواهد شد. البته بازیگر این کارکتر یعنی Michael B. Jordan اعلان کرده است که جامعه برای نسخه سیاه پوست Human Torch اماده است. اخیرا نیز Kate Mara اعلان کرده است که بر اساس گفته های کارگردان نوب این فیلم:
     .Fantastic Four will not be based on any existing comic books
     لطفا خودتان عمق فاجعه را درک کنید.
     دوستان عزیز لطفا خودتان را برای بزرگترین تغییرات در Marvel Universe اماده کنید. باشد که رستگار شویم…

     • دردویل
      در پاسخ به علی خلیلی

      فاجعه؟ کاش فقط یک فاجعه بود. لعنت کنن این جاش ترنک مسخره رو. جامعه آمادیه دیدن هیومن تورج سیاه پوست رو داره؟ جامعه آمادگی دیدن یه فیلم کمیک بوکی که اصلا کمیک بوکی نیست رو داره؟ جامعه آمادگیه اینو داره که کل عوامل این فیلم آشغال رو با اره برقی تیکه تیکه کنه اوکی آقای مایکل بی جوردن؟
      پ.ن: علی خونه هستی یا رفتی شیراز؟

      • علی خلیلی
       در پاسخ به دردویل

       با اینکه اسپم محسوب می شود ولی بنده شیراز هستم. فردا به جهنم باز خواهم گشت. باشد که رستگار شویم…

  • mehran parker
   در پاسخ به mehran parker

   آقا خستمون کردی مارول ازبس این تغییرات مزخرف دادی بابا من نژاد پرست نیستم ولی این واقعا مسخره است که کاپیتان آمریکاهم دیگه داره سیاه پوست میشه خب الان اون قبلی بدبخت چه ایرادی داشت.اصن دیگه ضایعست مارول و دی سی این تغییرات رو فقط به خاطر پول بیشتر انجام میدن.

  • محمد ارشیا
   در پاسخ به محمد ارشیا

   خب هیچکس نمیگه چرا کاپیتان عوض شده، همه میگن چرا سیاه پوست شده. خب این نژادپرستی نیست پس چیه؟
   بعد این All New Captain America بیاد یعنی دیگه Captain America منتشر نمیشه؟ اصلا چه اصراری داره مارو براین برچسب All New ؟