کامیک کن ۲۰۱۵ : آرچی به ملاقات رامونز می رود!

توسط : در تاریخ : چهار شنبه, جولای 15th, 2015

«آرچی» کمیک معروف و شناخته شده اینبار قصد دارد در کمیک بوکی درباره گروه افسانه ای پانک، «رامونز» حضور پیدا کند

تیمی خلاقی از نویسندگان متشکل از “الکس سگورا” و “متیو روزنبرگ” به همراه طراحی به نام “گیزل لاگاس”، در کامیک کن سن دیه گو قصد خود را برای انتشار این کمیک بوک اعلام کردند.

“لاگاس” می گوید:

“متیو” با خود “رامونز” تماس گرفت و آن ها به شدت ازین کار استقبال کردند. بعد من به گیزل خبر دادم چون قبلا با او در پروژه هایی همکاری کرده بودم. همه ما طرفداران سر سخت “رامونز” بودیم. برنامه ریزی جزئیات اولیه کمی طول کشید.  وقتی کار روی غلطک افتاد همه چیز خیلی سریع پیش رفت. هنرمندان فوق العاده ای با ما همکاری کرده اند (که هنوز نمی توانم اسمشان را ببرم). همه چیز با هم جفت و جور شده چون امسال هفتاد و پنجمین سالگرد تاسیس “آرچی” و چهلمین سال به وجود آمدن “رامونز” است. انجام دادن همه این ها مثل یک رویا به نظر می رسد.

او اضافه کرد:

شغل کنونی من کمیک نویسی است اما در بندهای زیادی هم نواخته ام که بیشتر آن ها پانک راک بوده است. ما معمولا کارهای “رامونز” را کاور می کردیم.

روزنبرگ در انتها گفت:

برای بعضی ها عجیب است که چرا ما این دو زمینه کاری را با هم مخلوط کرده ایم… “آرچی” مرا به کمیک نویسی وارد کرد و “رامونز” مرا به پانک راک، و نزد من این دو همیشه با هم مرتبط بوده اند. “رامونز” قهرمانان من در پانک هستند و به راحتی می توان از آن ها کمیک ساخت. “آرچی” هم همیشه در زمینه موسیقی کار کرده و می خواسته تا قلمروهای جدید رو درنوردد. بنابراین همه چیز کاملا منطقی به نظر می رسد.

این کمیک بوک در سال ۲۰۱۶ در کتابفروشی ها عرضه خواهد شد.