کامیک کان ۲۰۱۶: نگاهی به عنوان‌های تولد دوباره

توسط : در تاریخ : جمعه, جولای 22nd, 2016

کامیک کان سن دیگو، مکان بسیار خوبی است که دی‌سی کمیک از عنوان‌های آینده خود رونمایی کند، از این رو دی‌سی کمیک تعدادی از عناوین جدید و پس از «تولد دوباره» و همچنین عنوان‌های ادامه دار خود را در طی پنل کامیک کان سن دیگو معرفی کرده است که در ادامه میتوانید با آنها اشنا شوید.

«سایبورگ:تولد دوباره»

این عنوان در ماه سپتامبر منتشر خواهد شد، و جان سمپر و پال پلتیر برروی این پروژه همکاری خواهند کرد.

«هارلی کوئین»

هارلی کوئین شاید یک ابرقهرمان بد باشد ولی در برابر زامبی‌ها شانس بیشتری دارد. عنوان کمیک بوکی جدید هارلی کوئین اینبار در کنار لوبو. آماندا کانر، جیمی پلمیاتی و چاد هاردین برروی این عنوان کمیک بوکی کار می‌کنن.

«بتمن فراتر»

دن جرگنز و برنارد چانک عنوان نیو۵۲ «بتمن فراتر» را با انتشار ۱۶ـمین شماره‌اش قبل از شروع سری «تولد دوباره» در ماه سپتامبر پایان خواهند دارد.

«بت گرل»

هوپ لارسون و رافائل آلبوکرک قرار است نسخه جدیدی از باربارا گوردون دوست داشتنی منتشر کنند که اینبار در داستان‌ها و اتفاقات بسیاری را دنبال خواهد کرد.

«سوپرگرل»

اسیتو اورلاند هدایت عنوان جدید «سوپرگرل» را برعهده خواهد داشت و هنرمندانی چون امانوئل لوپپچینو و برایان چنگ در به تصویر کشیدن این دختر کریپتونی دست خواهند داشت.

«میدنایتر و آپولو»

اورلاند دوباره عنوان «میدنایتر» (Midnighter) و آپولو را باز خواهد گرداند. عنوان کمیک بوکی «میدنایتر و آپولو» در ماه اکتبر به طراحی فرناندو بلانکو منتشر خواهد شد.