کامیک کان ۲۰۱۶: دانلود تمام پنل‌های کامیک کان

توسط : در تاریخ : دوشنبه, جولای 25th, 2016

کامیک کان: سن دیگو به ساعت‌های پایانی خودش رسیده است، در طول این چند روز شاهد خبرها و اتفاقات بسیاری بودیم از انتشار اولین تریلر لیگ عدالت تا اخباری از عنوان‌های مارول چون ثور، بلک پانتر ، کاپیتان مارول، و کلی خبر بزرگ کوچیک که می‌توانید از اینجا دنبالشون کنید. حال با پایان یافتن پنل‌های اختصاصی کمپانی‌ها و شبکه‌ها ما بر این شدیم تا پنل‌های اختصاصی آنها را برای دانلود شما کاربران عزیز قرار بدهیم.

در طی این پست شما تمام پنل‌ها و تمام مصاحبه‌های اختصاصی که در طی پنل‌های کامیک کان با عوامل و دست اندرکاران سریال‌ها و فیلم‌ها شده است و تا امروز منتشر شده است را می‌توانید دانلود کنید لازم به ذکر است در صورت انتشار ویدیو‌های جدید این پست نیز آپدیت می‌شود.

  • پنل اختصاصی فیلم‌های جنگ ستارگان، به همراه تمام مصاحبه‌‌های صورت گرفته در پنل‌های کامیک کان

پنل اختصاصی کامیک‌کان گفتگو در خصوص قسمت هشتم جنگ ستارگان و همچنین اسپین آف‌های آینده با حضور افرادی چون مارک هیمل و هان سولو جوان، در کنار دیگر بازیگران و عوامل این عنوان سینمایی.

Star Wars, Roge one

  • پنل اختصاصی سریال‌های با محوریت «مردگان متحرک»

در این پنل دو عنوان سریالی «ترس از مردگان متحرک» و «مردگان متحرک» حضور دارند. که در آن عوامل و تهیه کنندگان سریال‌ها در خصوص فصل جدید خود و همچنین سئوالت طرفدارن پاسخ میدهند.

World Walking Dead

  • پنل‌ها و مصاحبه‌های اختصاصی مجموعه‌های سینمای و تلویزیونی دی‌سی

در این پنل‌ها و مصاحبه‌ها شاهد حضور کارکترهای عنوان‌های سینمایی چون «جوخه انتخار» «واندرومن» و «لیگ عدالت» هستیم، در کنار آنها شاهد صحبت در خصوص عنوان‌‌های سریال دی‌سی چون سوپرگرل، پیکان، فلش و … هستیم. همچنین مارک هیمل نیز در خصوص انیمیشن «بتمن: شوخی کشنده» نیز صحبت‌های میکند.

 ALL DC

  • پنل‌ها و مصاحبه های اختصاصی مجمو‌عه‌های سینمایی و تلویزیونی مارول 

در این پنل‌ها و مصاحبه‌ها شاهد حضور کارکترهای عنوان‌های سینمایی چون «بلک پانتر» «محافظان کهکشان» و «اسپایدرمن» هستیم، در کنار آنها شاهد صحبت‌های در خصوص عنوان‌‌های سریال مارول چون ماموران شیلد و پانیشر نیز هستیم. همچنین بزرگترین سورپرایز این پنل‌ها شاید لحظه معرفی کاپیتان مارول باشد که می‌توانید در ادامه آنها را دانلود کنید.

All Marvel

  • پنل اختصاصی عنوان سینمایی «پیشتازان فضا»

در طی این پنل صحبت‌های در خصوص اتفاقات و آینده این عنوان سینمایی با حضور کارگردان و بازیگران صورت میگیرد.

STAR TREK BEYOND Press Conference (Spoilers) – Chris Pine, Zachary Quinto, Karl Urban, Zoe Saldana FantasyComic.ir.mp4 – 359.1 MB

  • مصاحبه با عوامل سریال کمدی «بدون‌قدرت Powerless»

مصاحبه اختصاصی کامیک کان با دنی پودی، آلن تودیک و ونسا هاجنز بازیگران این عنوان سریالی، «بدون‌قدرت Powerless» که هجویه ای بر دنیای ابرقهرمان‌ها است، قرار است از سوی شبکه NBC در پاییز امسال منتشر بشود.

POWERLESS Comic Con 2016 Interviews – Vanessa Hudgens, Alan Tudyk, Danny Pudi.mp4 – 55.49 MB

  • برنامه کونان اوبرایان با حضور عوامل سریال پیکان و فلش و همچنین عوامل فیلم جوخه انتحار

این برنامه که هر سال در طول کامیک کان سن دیگو برگزار می‌شود در این برنامه ما شاهد حضور عوامل و دست اندرکاران عنوان سینمایی جوخه انتحار و همچنین عوامل سریال پیکان و فلش بودیم.

Conan


کمیک‌ کان سن‌دیگو Comic-Con San Diego

img

کامیک‌کان بزرگترین گردهم‌آیی سالیانه فرهنگ پاپ و کمیک در آمریکای شمالی به شمار می رود و هر سال جمعیتی بالغ بر ۲۰ هزار نفر در لباس قهرمانان خیالی از نقاط مختلف جهان در آن شرکت می کنند. این نمایشگاه از تاریخ ۲۴ تا ۲۷ ژوئن به مدت ۴ روز هر ساله در سن‌دیگوی آمریکا برگزار می‌شود و خبرها، مسابقات و فستیوال‌های مهم فرهنگ عامه مردم از جمله سریال، فیلم، بازی، انیمه و از همه مهم‌تر کمیک را تحت پوشش قرار می‌دهد.