کامیک کان ۲۰۱۶ : حضور آیشا در نگهبانان کهکشان ولوم ۲

توسط : در تاریخ : یکشنبه, جولای 24th, 2016

در طی پنل «نگهبانان کهکشان ولوم ۲ Guardians of the Galaxy Vol. 2» تایید شد که نقش الیزابت دبیکی در این عنوان سینمایی حضور خواهد داشت.

دبیکی نقش آیشا که رابطه عاطفی با ادام وارلاک دارد را برعهده خواهد داشت. در کمیک بوک‌ها ایشا به اسم‌های چون Paragon، Her و یا Kismet شناخته می‌شود. یک ابرقدرت ساخته شده به دست «Citadel of Science» به همان شیوه آدام وارلاک، او پس از خروج از پیله به دنبال وارلاک برای همسریش میگردد که در نهایت از سوی او رد می‌شود. شخصیت آیشا شریک زندگی عاطفی بسیاری از ابرقهرمانان مارول بوده هرچند همیشه این عشق‌ها پس از مدت کوتاهی از بین میروند. نزدیکترین همدم او بین ابرقهرمانان کوازار است که از او صاحب پسری به نام «Starhawk» شده است، که در سری کمیک‌های نگهبانان کهکشان ولوم حضور دارد.

این سومین بازیگر پس از کرت راسل و استالونه است که به مجموعه «نگهبانان کهکشان ولوم ۲ Guardians of the Galaxy Vol. 2» پیوسته است.

«نگهبانان کهکشان ولوم ۲ Guardians of the Galaxy Vol. 2» به نوشته و کارگردانی جیمز گان و بازی کریس پرات، زویی سالدانا، دیوید باتیستا، وین دیزل، بردلی کوپر، مایکل راکر، کارن گیلان، شان کان، گلن کلوز، الیزاب دبیکی کریس سالیوان، سیلوستر استالونه و کرت راسل در تاریخ ۵ می ۲۰۱۷ بر پرده نقره‌ای خواهد رفت.