کامیک کان ۲۰۱۶ : جوخه انتحار تولد دوباره

توسط : در تاریخ : جمعه, جولای 22nd, 2016

دی‌سی کمیک در طی پنل خود در  کامیک کان سن دیگو، پیش‌نمایشی به طراحی فلیپ تان از عنوان «جوخه انتحار: تولد دوباره» با حضور هارلی کوئین، آماندا والر و ریک فلگ منتشر کرده است.

«جوخه انتحار: تولد دوباره» به بازآفرینی جوخه انتحار پس از نیو۵۲ می‌پردازد که این بازآفرینی را می‌توان در شخصیتی چون آماندا والر که رهبری نیروی ضربت ایکس را برعهده دارد دید. همچنین، قبل از نوسازی، والر در کمیک‌ها و انیمیشن‌ها او اقتباسی از یک مدیر با مهارت‌های زیاد بود حال به نظر می‌رسد آماندا والر به همان نگاه سنتی و کلاسیک خود قرار است بازگرد.

نگاهی به آخرین پیش نمایش دی‌سی کمیک برای این عنوان بیندازیم :

شمار اول کمیک بوک «جوخه انتحار: تولد دوباره» توسط راب ویلیامز، فلیپ تان و جاناتان گلاپین در سه اگوست سال جاری منتشر خواهد شد، همچنین همانطور که قبلتر گفتیم این تنها عنوان جوخه انتحاری نیست که قرار است منتشر بشود، جلد اول کمیک بوک «جوخه انتحار» توسط راب ویلیامز، جیم لی، اسکات ویلیامز و جیسون فابوک قرار است از ۱۷ اوت منتشر بشود.


جوخه انتحار Suicide Squad

img

گروهی ناپایدار متشکل از ابر جانیانی سابقه‎دار که در ازای عفو جزئی در جرم‎هایشان اقدام به عملیات‎های سیاه که کمترین شانس زنده ماندن در آن‎ها وجود دارد می‎کنند. این «جوخه» توسط آماندا والر گرد هم آمدند و سازمان‎دهی شدند.