کامیک کان ۲۰۱۶ : اولین تریلر سریال «لوژیون»

توسط : در تاریخ : یکشنبه, جولای 24th, 2016

در طی پنل مارول در کامیک کان سن دیگو، اولین تریلر از مجموعه تلویزیونی جدید کمپانی فاکس و مارول «لژیون Legion» که قرار است از شبکه FX پخش بشود نشان داده شد.

عنوان تلویزیونی «لژیون Legion» بر روی دیوید هالر متمرکز است. دیوید زمانی که یک نوجوان بود از بیماری روانی رنج می‌رد و بر اساس تشخیص پژشکان او مبتلا به اسکیزوفرنی است از این رو  او به بیمارستان روانی برده می‌شود. هر چند در آنجا با برخورد با یک بیمار عجیب زندگی و آینده اش تغییر می‌‌کند و ناگهان با واقعیت در برابر چشمانش روبه رو می‌شود.

Legion Official Trailer #1 [HD] _ An Original Series From FX and Marvel.mp4 – 20.4 MB

هالر نام شخصیتی از مجموعه کمیک‌های مارول است که بیشتر او را با نام لوژیون نیز می‌شناسند. لوژین پسر گابریل هالر و چارلز فرانسیس اگزاویه (پروفسور ایکس) بنیان‌گذار ایکس-من‌ها می‌باشد. لوژین یک جهش یافته قدرتمند در جهان کمیک بوک‌های مارول است، هر چند به دلیل بیماریش قدرت‌هایش شخصیت‌هایش تقسیم شده است.

ستارگان «لژیون Legion» دن استیونس، راشل کلر، جین اسمارت، جرمی هریس، کتی اسلتون و بیل ایروین هستن که قرار است در این فیلم نقش آفرینی بکنن، نوح هالی، لورن شولر، بریان سینگر، سیمون کینبرگ، جوزف لوئب، جیم چوری تهیه کننده اجرای این مجموعه را برعهده دارند. همچنین هاولی و کامرون به دلیل ساخت سریال فارگو در شبکه FX جایزه بهترین تولیدکننده اجرای در امی و گلدن گلوب را تصاحب کرده‌اند.

همچنین احتمال میرود که عنوان تلویزیونی لوژین با عنوان سینمایی ایکس‌-من داری ارتباط و حتی کرس آور باشد.