کامیک کان ۲۰۱۵: کمیک‌های منشعب از «همگرایی» در راه هستند!

توسط : در تاریخ : شنبه, جولای 11th, 2015

طرفداران جهان‌های موازی دی‌سی قطعاً از انتشار این سه مجموعه‌ی جدید خوشحال می‌شوند.

 

کمیک‌های «سوپرمن: لوییس و کلارک»، «تلوس» و «شکار تایتان‌ها» خوانندگان را به گوشه کنارهای مولتی‌ورس برده و دقیقاً از همانجایی که داستان «همگرایی»شان تمام شده بود، ادامه می‌دهند.

سوپرمن: لوییس و کلارک ۱#

نویسنده: دن جورگنز

طراحی: لی وییکس

تاریخ انتشار: ۱۴ اکتبر

در پی اتفاقات حماسی «همگرایی»، در اینجا شاهد ماجراهای آخرین پسر و دختر کریپتون و زمین هستیم که سعی دارند در دنیایی که مال خودشان نیست زنده بمانند. ولی آیا می‌توانند مانع رنج کشیدن این دنیا همانند دنیاهای خود بشوند؟ آیا این سوپرمن می‌تواند جلوی شرورهایی که زمانی با آن‌ها مبارزه می‌کرد را قبل از اینکه خلق شوند بگیرد؟ «اینترگنگ Intergang» چیست و چرا کشف شدن مکانش توسط لوییس تمام کسانی که او دوست دارد را به خطر می‌اندازد؟ و در آخر چه اتفاقی می‌افتد وقتی پسر ۹ ساله‌شان به هویت واقعی پدر و مادرش پی می‌برد؟

تلوس ۱#

نویسنده: جف کینگ

طراحی: کارلو پاگولایان و جیسون پَز

تاریخ انتشار: ۷ اکتبر

شخصیت منفی رویداد جهانی «همگرایی» در کمیک شخصی خود حضور پیدا می‌کند! در پایان «همگرایی»، تلوس از کمند سیاره‌ی خود رها شد و حال خود را آزاد می‌یابد و با اندکی از قدرت برینیاک در فضا و زمان سفر می‌کند. هنگامی که این حماسه شروع می‌شود، او عازم سفری ادیسه‌وار شده و از زمان و فضا عبور می‌کند تا گذشته‌ی خود را بازیابد.

 

شکار تایتان‌ها ۱#

نویسنده: دن ابنت

طراح: پائولو سیکوئیرا

تاریخ انتشار: ۲۱ اکتبر

«همگرایی» تمام شده ولی امواج آن هنوز حس می‌شوند مخصوصاً توسط یک پیش‌بین جوان به نام لیلیت. الهاماتی که او از یک تیم «تایتان‌های نوجوان» که دنیا از آن بی‌خبر بوده، دارد، چیستند؟ و چرا حس می‌کند که مجبور است «دیک گریسون»، «روی هارپر»، «دانا تروی» و یک آتلانتسی به نام «گارث» را پیدا کند و بهشان هشدار دهد که چیز تاریک و شروری دارد سراغشان می‌آید؟ «مل»، «گنارک»، «هنک هال» و «داون گرنجر» کیستند؟ این تاریخ سری «تایتان‌های نوجوان» است!


  • ِDC fan
   در پاسخ به ِDC fan

   جالبه…خوشم اومد…مخصوصا خلاصه هاشون ک خیلی خفن میزنه!! ی جو خاصی میده مخصوصا شکار تایتان ها…
   انشالله ک چیزای خوبی ار اب در بیان…
   خیلی خوشحالم دی سی از این وضع نیو۵۲ و اینکه حتما باید ۵۲ تا کمیک باشن در اومد ک قشنگ بتونیم از انواع و اقسام کمیک ها لذت ببریم…

   • S.DC
    در پاسخ به ِDC fan

    آره خیلی خوب شد از اون حالت در اومد حالا میتونیم همه نوع داستان جورواجور ببینیم. البته کلا نیو ۵۲ کمیکاش خوب نبود.
    از داستان شکار تایتانا خیلی خوشم اومد. اون دو تا کمیک دیگم داستان جدید و قشنگی داره.
    کمیک شکار تایتان ها ماله دنیای اصلیه یا نه؟

    • ِDC fan
     در پاسخ به S.DC

     اره…خب البته راستش نمی تونم قبول کنم داستاناش خوب نبود…ارک های خیلی خوب و کلا سری های خیلی خوب زیاد داشت…مثلا بتمن کلا پر از ارک هایی فوق العاده بود ک یکی ام از یکی بهتر بود یا خوده جاستس لیگ و واندروومن ام واقعا عالی بود چون کل داستان مثه ی ارک کلی بود ک توی ارک های جزیی گنجونده شده…چون اواخر نویسندش عوض نشد و خیلی های دیگه…کلا خیلی داستان های عالی زیاد داشت و من باشم میگم کل نیو۵۲ خوب بود(اگه بخوای همه کمیکا رو در نظر بگیری کلا و اگرم فقط ی سری خاص میتونم بگم خیلی خوب بود)

     نه کلا همشون ماله دنیاهای موازی ان…هیچکدوم ماله دنیای اصلی نیست…

     • S.DC
      در پاسخ به ِDC fan

      آره الان که فکر می کنم زیادم بد نبود مثلا جاستیک لیگ خوب بود یا واندروومن(مخصوصا بتمن) ولی در کل کمیکای قبل از نیو ۵۲ به نظرم خیلی بهتر بود. من از قبل نیو ۵۲ بیشتر خوشم میومد. گرین ارو کلا تو نیو ۵۲ عوض شده بود.

  • Master of Magnetism
   در پاسخ به Master of Magnetism

   بعد از فاجعه ی کانورجنس این کمیک ها تا قبل از انتشار شدنشون در یک کلام خلاصه میشن :
   حماقت محض!