کامیک کان ۲۰۱۵: کمیک‌بوک «افسانه‌ی کورا» در راه است!

توسط : در تاریخ : شنبه, جولای 11th, 2015

انتشارات «دارک هورس» خبر از انتشار کمیکی جدید در دنیای «کورا» داد. این کمیک توسط خالق «آواتار: آخرین بادافزار» و «کورا» یعنی «مایکل دانته دی‌مارتینو» نوشته خواهد شد.

KorraComics-SDCC4-5d5fa

هنوز از جزئیات این کمیک خبر چندانی در دسترس نیست ولی می‌توان گفت که داستان این کمیک پس از پایان فصل چهارم سریال اتفاق می‌افتد. «افسانه‌ی کورا» ادامه‌ای بر عنوان محبوب «آواتار: آخرین بادافزار» بود و بسیار مورد تحسین قرار گرفت و با مسائلی همچون هویت، قدرت، فساد و دیگر چیزها دست و پنجه نرم می‌کرد و به خاطر مفاهیم بزرگسالانه و شخصیت‌های پرلایه و داستان خوبش مورد تقدیر قرار گرفت.


  • ِDC fan
   در پاسخ به ِDC fan

   عالیه…
   راستش سری اول ب نظر من بدون شک بهترین انیمیشن سریالی و جزو حتی ۱۰ سریال برتر کل دورانه…
   سری دوم هم خوب بود…ب خوبی اول نبود و خب از فصل ۳ اواسطش ب بعد دیگه بد شد…خیلی حرکت های عجیب و غریب و انتحاری زدن ک خب یکم اذیت میکنه…مثه قطع شدن کانکشن کورا با کل اواتار ها و…
   کاشکی کلا داستان اواتار بعدی رو روایت کنه ب جای کورا…این کوراسامی هم خیلی رو اعصابه 😐

   • witch-king
    در پاسخ به ِDC fan

    تا وقتی انیمه های ژاپنی هستن این جزو بهترین ها نمی شه هرچند ایده این سریالو از انیمه ناروتو اسکی رفتن

  • ادموند پونسی
   در پاسخ به ادموند پونسی

   به شخصه باید بگم شاید آواتار آخرین بادافزار حس نوستالژیکی برای من داشته، اما د لجند عاو کورا تونسته بود پختگی بیشتری از خودش نشون بده. حتی شوخی های دبیرستانی و سرپاییشون به نظرم بهتر از لست اربندر شده بود.

   و خب مشخص بود که باید بعد از پایان این قضایا یه سری انیمیشن یا کمیک بیرون بدن. که خب کمیکش اومد :دی

  • Ali
   در پاسخ به Ali

   انیمیشن خیلی قویی بود مفاهیم اخر الزمانی هم دو فصل دومش مطرح شد که به شخصه باهاشون خیلی حال کردم.
   ولی به نظرم نمیتونه داستان جذابی بشه اول از همه که رابطه کورا و آسامی خیلی احمقانه صورت گرفت و میخوان ادامش بدن. بعد دنیای ارواح واقعا اونقدر جذابیت نداره میخواد چی‌کار کنه بره با ارواح دوئل کنه؟ دنیای ارواح پتانسیل این رو که داستان رو ادامه بده نداره، ولی ای کاش به جای کمیک یک فصل دیگه انیمیشن میدادن از وقتی که گفته شده بود یک سورپرایز ویژه دارن خیلی امیدوار بودن یک فصل دیگه یا یک اواتار دیگه برای انیمیشن دیگه تایید کنن ولی باید با همین کورا کنار بیایم.( البته دیگه فکر نکنم بتونن انیمیشن کنن چون نمیتونن رابطه کورا و اسامی رو نشون بدن:دی)
   فقط یک سوال داشتم وقتی کمیکش بیاد شما روی سایتون قرار میدید؟