کامیک کان ۲۰۱۵: کمیکی با محوریت «اسپایدرمن» دبیرستانی منتشر می‌شود!

توسط : در تاریخ : دوشنبه, جولای 13th, 2015

در آخرین روز کامیک کان هستیم و به نظر می‌رسد که اوضاع به وفق مراد «اسپایدرمن» پیش می‌رود. پیش از این اعلام کردیم که کمیک «اسپایدرمن/ددپول» در راه هست و اینک به نظر می‌رسد که باز هم کمیک دیگری از این قهرمان به چاپ می‌رسد.

ساعاتی پیش اعلام شد که قرار است کمیک با حضور «اسپایدرمن» جوان و نویسندگی «رابی تامسون Robbie Thompson» به بازار بیاید. طبق گفته‌ی «تامسون» نام این کمیک «اسپایدی» و مناسب برای تمام سنین خواهد بود. به گفته‌ی او در این کمیک یک «اسپایدرمن» نوجوان حضور خواهد داشت و داستان‌‌های کمیک به یکدیگر بی‌ربط خواهند بود. «تامسون» فضای کمیک را هم با کمیک‌های کلاسیک مارول که در آن‌ها هر شماره، همانند شماره‌ی اول بود و هم با عنوان دهه‌ی ۹۰ «حکایات ناگفته‌ی اسپایدرمن Untold Tales of Spider-Man» مقایسه کرد.

هنوز تاریخ انتشار این عنوان مشخص نیست.


  • ِDC fan
   در پاسخ به ِDC fan

   خب مطمینا مهم ترین هدفی ک از این کار دارن اماده سازی افراد واسه دیدن اسپایدی دبیرستانیه…
   من ک دوس دارم…من کلا با این ک اسپایدی تو یونیورس مارول هم دبیرستانی باشه خیلی موافقم…پس انشالله ک اینم چیز خوبی در بیاد…

  • joker
   در پاسخ به joker

   واسه پول حاضرن گند بزنن به کاراکتر و ماهی بیست تا کمیک ازش منتشر کنن

  • مرد عنکبوتی
   در پاسخ به مرد عنکبوتی

   دی سی واسه پولحظره گنده بزنه به بتمن که تو هر کمیک دیسی بتمن هست

   • joker
    در پاسخ به مرد عنکبوتی

    چندسالته عمویی؟

    • davoid123
     در پاسخ به joker

     اولا که حرف بیچاره غلط نبود که اینطوری مسخره ش میکنی، بتمن جپیدا کمیکاش خیلی هوشمندانه نبوده، مثلا eternal که کلش رو میشد تو ده پونزده شماره خلاصه کرد، یا همین endgame که نسبت به آرک قبلی اسنایدر خیلی خوب نبود. حضور افتخاری بتمن در کمیکای سوپرمن و کمالا ooc رفتار کردنشس رو هم بیخیال میشیم
     درسته که اسپایدرمن عملا نقشش تو مارول مثل باگزبانی تو web ه، ولی دلیل نمیشه که نگیم بتمن اونطوریه
     دوما که چه اهخیتی داره که چند سالشه، حرف درست رو همه میتونن بزنن، هرچند که رفتار این سایت و خیلی سایتای دیگه جدیدا لقب «بچه» رو به هر آدمی میدن که حرف الکی میزنه، و این کار باعث میشه که بچه ها از کمیک زده بشن

     • joker
      در پاسخ به davoid123

      اولا به کسی ربطی نداره بخواد دخالت کنه دوما من که از بتمن دفاع نکردم الان شما میگی کمیکاش بد بوده.من از مارول انتقاد کردم ایشونم یه حرکت بچگونه فوری اومد مثلا جواب منو بده یه چیزی به بتمن نوشت.بتمن به من چه؟در ضمن من منظورم این بود که ما الان پیتر پارکر پولدار,پارکر دبیرستانی,مایلز مورالز دبیرستانی,اون یارو نمیدونم کی کی تو ۲۰۹۹,اسپایدر گوعن(حمزه نداره کیبورد),یه عنکبوتی حامله , سیلک,دوباره همشونو باهم تو web warriors,داریم…آیا واقعا یا همه اینا نیازن؟یا واسه پوله؟

   • علی
    در پاسخ به مرد عنکبوتی

    چه ربطی داشت؟ قصدت از این حرف چیه؟

   • AGENT OF JUSTICE
    در پاسخ به مرد عنکبوتی

    باز حالا خوبه بتمن تو کمیک های دیگرانه{من بازم میگم طرفدار هیچکدومشون نیستم}

  • Artemis
   در پاسخ به Artemis

   چه خبره اخه

   دوست دارم ماجراهاش تو دبیرستان باشه ولی از اونجایی که قسمت هاش به هم بی ربطن متاسفانه منو به یاد سریالی به نام التیمیت اسپایدرمن میندازه…

  • Stewie
   در پاسخ به Stewie

   واقعا درک نمیکنم چرا بعضی از دوستان به جای این که فن یه شرکت باشن بیشتر هیتر شرکتای دیگن.بیخیال به خدا.قرار نیست از یه چیزی خوشمون میاد از یه چیز دیگه بدمون بیاد.خنثی بودنو یاد بگیریم.
   هیچ اشکالی نداره از یه کراکتر توی چند کمیک استفاده بشه.برای مثال من Damian Wayne رو دوست دارم.هر چی کمیک بیشتر بدن ازش بیشتر خوشحال میشم.اینجا برای من رایگان همه ی کمیکای هفته رو میگیرم ولی اگر قرار بود پول بدم و اونقدرا پول نداشتم حتما کمیکایی که توش نقش مهمی داشت رو میگرفتم.نوش جان ناشرم زحمت میکشه پول حلال در میاره!!!
   شکی وجود نداره این کمیک به بازیگر جدید بی ربط نیست.Robbie Thompson رو خیلی نمیشناسم ولی میدونم Silk رو مینویسه.اون کارش واقعا خوب.احتمالا با کمیک خوبی طرفیم.

  • مرد عنکبوتی
   در پاسخ به مرد عنکبوتی

   آقل دلیل نمیشه که حالا قسمت هاش بی ربطن داستانشم مثل التیمت اسپایدرمن باشه

  • S.DC
   در پاسخ به S.DC

   امیدوارم کمیکش خوب بشه هیچ اشکالیم نداره داستانش قسمت قسمتی.
   اگه بد باشه بازم ایرادی پیش نمیاد برای اسپایدرمن پون شخصیت عنکبوتی زیا داریم. مثل بتمن که جاویدانش خراب شد ولی در عوض نیو ۵۲ خیلی جالب بود.

اسپایدرمن Spider-Man

img

پیتر پارکر نوجوان توسط یک عنکبوت رادیواکتیو شده گزیده می‌شود و بدین ترتیب قدرت‌هایی عنکبوتی بدست می‌آورد. بعد از مرگ عمویش بن، که پیتر می‌توانست جلویش را بگیرد، او آموخت که «قدرت زیاد مسئولیت زیادی را می‌طلبد». پیتر پارکر سوگند خورد بی‌گناهان را از گزند آسیب محافظت کند و تبدیل به اسپایدرمن شگفت‌انگیز شد.