کامیک کان ۲۰۱۵: معرفی سه عنوان جدید ONI

توسط : در تاریخ : سه شنبه, جولای 14th, 2015

در اولین روز کامیک کان سن‌دیگو، انتشارات «Oni Press» خبر از سه عنوان جدید خود داد که قرار است در ماه‌های آینده منتشر شوند که در ادامهر به بررسی این کمیک‌ها پرداخته‌ایم.


عنوان «قلعه‌ای دیگر Another Castle»، توسط اندرو ویلر نوشته و طراحی آن بر عهده پائولینا گنوچو می‌باشد. این کمیک بوک فانتزی در خصوص شاهزاده خانمی به نام میسیتی می‌باشد که توسط موجود اهریمنی به نام بدلاگ دزدیده می‌شود. داستان روایتگر فرار تا باز پس‌گیری قلمرو از دست رفته این شاهزاده خانم خواهد بود.

عنوان «Over the Surface» که نوشتن و طراحی آن برعهده ناتالی نورگات می‌باشد. داستان این کمیک بوک در خصوص زنی خلبان می‌باشد که قصد دارد خود را وارد ارتش کشوری کمیک بوکی به نام «Solveran» کند، بااینکه این ارتش در صفوف خود هیچ زنی را نمی‌پذیرد. اما این کشور در جنگ با کشور همسایه خود یعنی Isolestra است، و برای پیروزی در این جنگ نیاز به کمک دارد. از این رو آوا به ارتش می‌پیوندد ولی در همین حین فساد درون ارتش و دلیل اصلی این جنگ را می‌فهمد و در می‌یابد که هدف اصلی جنگ چیزی بیشتر از آن است که دولت به مردم می‌گویید. حال او خود را بین نیروهای مقاومت و انقلابی Solveran و آرزوی پروازش برای ارتش می‌بیند.


عنوان «زودیاک توانا The Mighty Zodiac»، توسط جی تورس نوشته خواهد شد و همچنین کار طراحی این اثر برعهده کورین هاول می‌باشد. داستان روایتی است بین مبارزان و جنگجویان حیوان. داستان زمانی شروع می‌شود که شش ستاره از آسمان سقوط کرده و بعد از ان استاد لانگ دستور می‌دهد که تمام اعضای انجمن Zodiac برای جمع آوری این شش ستاره اقدام بکنند. از سوی دیگر ارتش شیطانی خرگوشان ماه نیز در راه پیدا کردن این شش سنگ آسمانی است. حال شما روایت نبرد انجمن با این ارتش و اتفاقات که در حول یافتن این سنگ ها رخ می‌دهد را خواهید خواند.