کامیک کان ۲۰۱۵: طراحان قسمت سوم «شوالیه‌‌ی تاریکی» مشخص شدند + اطلاعات تازه

توسط : در تاریخ : جمعه, جولای 10th, 2015

در طی مراسم کامیک کن سن دیگو دی‌سی کامیکس اعلام کرد که «اندی کیوبرت» و «کلاس جانسون» به عنوان طراح با «فرانک میلر» و «برایان آزارلو» در عنوان «شوالیه‌ی تاریکی III: نژاد برتر The Dark Knight III: The Master Pace» همکاری خواهند کرد.

«شوالیه‌ی تاریکی III: نژاد برتر The Dark Knight III: The Master Pace» پایان سه گانه‌ای است که با عنوان کلاسیک «شوالیه‌‌‌ی تاریکی بازمی‌گردد The Dark Knight Returns» در سال ۱۹۸۶ شروع شد. «شوالیه‌ی تاریکی بازمی‌گردد» به عنوان دهمین رمان گرافیکی تمام دوران از سوی مجله تایم انتخاب شد و همچنین عنوان سال ۲۰۰۱ و ۲۰۰۲ ادامه‌ی نه‌چندان موفق آن یعنی «شوالیه‌ی تاریکی دوباره ضربه می‌زند The Dark Knight Strikes Again» منتشر شد.

dkiii-promo-image-sdcc-143304

این عنوان قرار است ماهانه به صورت یک مجموعه هشت جلدی در ۳۲ صفحه منتشر شود. در هر شماره نیز ۱۶ صفحه‌ی ویژه که ارائه‌دهنده‌ی کمیک دیگری به نام «جهان شوالیه تاریکی» است، قرار دارد که شامل شخصیت‌های چرخشی و  طراحان مهمان می‌شود.

«دن‌دیدو» و «جیم‌لی»، سردبیران دی‌سی در این باره گفتند:

می‌دونستیم وقتی که این کمیکو شروع می‌کنیم باید به هوادارا چیزای بیشتری بدیم. ما داریم سنگ تموم می‌ذاریم تا یه پایان هیجان‌انگیز به این شاهکار بدیم. امیدواریم همونطور که قسمت قبلی الگوی ما بوده، این کمیک هم الگوی نسل بعد طراحان و نویسندگان باشه.

اندی کیوبرت می‌گوید :

فرانک میلر و برایان آزارلو یک داستان باورنکردنی برای DKIII گردآوری کردن ;I برای من یه افتخاره که با اونا، این پروژه و کلاس جانسون همکاری دارم. ما، همراه طرفدارا، چه کیفی ببریم از این کمیک!

کلاس جانسون در این خصوص می‌گوید :

هر فرصتی که باعث کار با فرانک میلر بشه من رو خوشحال می‌کنه، و حالا وقتی استعدادهایی مثل برایان آزارلو و اندی کیوبرت را هم اضافه کنید، مواد تشکیل‌دهنده‌ی یه چیز حقیقتاً به یادماندنی به دست میاد. این کمیک محشر میشه!

به مناسبت سی‌امین سالگرد کمیک افسانه‌ای «شوالیه‌ی تاریکی بازمی‌گردد» این کمیک در اواخر پاییز ۲۰۱۵ منتشر شود.

شما دوستان می‎توانید نقد و بررسی فانتزیِ کمیک از عنوان «شوالیه تاریکی بازمی‎گردد» میلر را در این‎جا بخوانید.


بتمن Batman

img

بروس وین که در کودکی شاهد به قتل رسیدن پدر و مادر میلیاردر خود بود، تصمیم می‌گیرد تا انتقام مرگ آن‌ها را بگیرد. وی برای رسیدن به کمال روحی و جسمی، مسلط شدن به هنرهای رزمی، مهارت های کارآگاهی و روانشناسی جنایی، تحت آموزش‌هایی همه جانبه و سخت قرار می گیرد. سپس لباس خفاش بر تن می‌کند و پیشرفته‌ترین جنگ افزارها را به کار می‌بندد تا تبهکاران را به وحشت بیاندازد. این‌جاست که بتمن متولد می‌شود.