کامیک کان ۲۰۱۵: «جف جانز» خبر از مجموعه‌ وان‌شات‌های «جاستیس لیگ» می‌دهد!

توسط : در تاریخ : شنبه, جولای 11th, 2015

دی‌سی اعلام کرد که مجموعه‌ وان‌شات‌هایی با نام «جاستیس لیگ: خدایان و انسان‌ها» در راه است و این وان‌شات‌ها مربوط به آرک «جنگ دارک‌ساید» خواهند بود.

«جف جانز» در مورد این مجموعه گفت:

«جاستیس لیگ: خدایان و انسان‌ها» یه مجموعه‌ی شیش قسمتیه که روی شخصیت‌های کلیدی این رویداد و داستان‌های شخصی و درگیری‌هایی که واسشون در حین جنگ دارک‌ساید و آنتی‌مانیتور پیش میاد، تمرکز داره. لکس لوثورو می‌بینیم که سعی می‌کنه قدرت دارک‌سایدو به دست بیاره. سوپرمنو می‌بینیم که یه اتفاقی براش می‌افته که باعث می‌شه جورایی تبدیل به خدای قدرت بشه و این الزاماً چیز خوبی نیست.

لیست وان‌شات‌ها به شرح زیر است:

بتمن: شوالیه‌ی تاریکی که اینکه مجهز به قدرت خداگونه‌ی صندلی «موبیوس» است جای «مترون» را گرفته و قصد دارد تا از دانش بی‌کران این وسیله استفاده کند تا شهر گاتام را به یک منطقه‌ی کاملاً بدون جرم و جنایت تبدیل کند! این شماره توسط «پیتر توماسی» نوشته می‌شود.

سوپرمن: سوپرمن به خاطر انرژی‌ها عجیب چاه‌های آتش «اپوکالیپس» به موجودی خشن و عصبانی تبدیل شده و تنها یک نفر می‌تواند او را نجات دهد: لکس لوثور.

فانوس سبز: سیاره‌ی «اوآ Oa» تسخیر و تبدیل به یک کارخانه‌ی تولید «ابرشیاطین» شده است و سپاه فانوس سبز نیز دیگر وجود ندارد! تنها «هال جوردن» باقی مانده که پیام اضطراری آخرین فانوس سبز در حال مبارزه در اوآ را دنبال می‌کند: «جان استوارت».

لکس لوثور: بالاخره، لکس لوثور، حاکم جدید اپوکالیپس، می‌تواند کاری را کند که هیچ‌گاه در زمین نمی‌توانسته: سرنوشت یک جهان را در دستانش نگاه دارد. ولی تنها ناکامی او در «جنگ دارک‌ساید» دائماً آرامشی را که در جستجویش است را از او سلب می‌کند…و تنها یک سوپرمن دیوانه می‌تواند او را به خواسته‌اش برساند!

فلش: فلش تبدیل به منادی مرگ یعنی «تندروی سیاه» می‌شود و اولین مشتری‌اش نیز کسی نیست جز «آکوامن»!

شزم: به جای دسترسی به قدرت خدایان قدیمی، «بیلی بتسون» اکنون قدرت خدایان مختلفی چون «پدر اعظم»، «مانتیس» و دیگرانی که در «دیوار منبع» گیر افتاده‌اند را در اختیار دارد. و این قدرتی است که هیچ فانی‌ای نباید در اختیار داشته باشد!

«جاستیس لیگ: خدایان و انسان‌ها» در ماه اکتبر منتشر می‌شود. هنوز بسیاری از نویسندگان و طراحان این وان‌شات‌ها مشخص نیست.