کامیک کان ۲۰۱۵: «توبین» و دو عنوان جدید همراه با دارک هورس

توسط : در تاریخ : پنجشنبه, جولای 16th, 2015

«پل توبین» نویسنده، که رزومه بلند بالایی در نوشتن عناوین کمیک بوکی و دیگر پروژه‌ها دارد، در طی مراسم کامیک کان سن‌دیگو دو عنوان کمیک بوکی جدید خود برای دارک هورس کامیکس را معرفی کرد.

«گیاهان برعلیه زامبی‌ها: نبرد باغ Plants vs. Zombies: Garden Warfare» عنوانی که برای بسیاری از طرفداران دنیا گیم نام آشنا می‌باشد. عنوان PVZ نام مجموعه بازی‌های ویدیوی است که به تازگی حق چاپ کمیک بوک آن به دارک هورس واگذار شده است و قرار است به زودی این فرنچایز به خط چاپ کمیک بوک اضافه بشود. این اولین همکاری توبین بر سر این عنوان نیست، توبین در سال ۲۰۱۳ عنوان «Lawnmageddon» را نوشت که توسط ران چان طراحی شد. با این حال، پروژه جدید او قرار است توسط جاکوب چابوت طراحی بشود. همچنین شماره دوم بازی PVZ:GW در سال ۲۰۱۶ منتشر خواهد شد.

دومین پروژه توبین «دختر اسرارآمیز Mystery Girl» نام دارد که در مورد یک کارآگاه جوان، با سابقه و گذشته‌ی پنهان است. این کارآگاه جوان می‌تواند به هر معمایی پاسخ دهد ولی او نه گذشته خود را به یاد می‌آورد نه می‌داند قدرتش از کجا سرچشمه می‌گیرد. در این کمیک‌بوک آلبرتون آلبرکرکی کار طراحی را برعهده دارد که در کارنامه‌ی او عنوان «Letter 44» به چشم می‌خورد.