کامیک کان ۲۰۱۵: تریلر ددپول لو رفت!

توسط : در تاریخ : دوشنبه, جولای 13th, 2015

بسیاری از طرفداران، بیشتر از هر چیزی منتظر دیدن تریلر ددپول هستن که در طی پنل اختصاصی ددپول در کامیک کان سن دیگو منتشر شد، هر چند تا کنون کیفیت مناسب این تریلر منتشر نشده است ولی با انتشار کامل پنل ما توانستیم تریلر به بیرون درز کرده از این فیلم را هم برای شما تهیه کنیم.

این تریلر نیز مانند تریلر «جوخه انتحار» کیفیت مناسب ندارد و توسط افراد حاضر در پنل با استفاده از دوربین‌های شخصی ضبط شده است ولی دیدن این تریلر نیز خالی از لطف نیست.

دانلود تریلر

در صورت انتشار کیفیت بهتر این تریلر جایگزین خواهد شد.

خلاصه این فیلم نیز بدین صورت بیان شده است:

برگرفته از غیر عادی ترین ضد قهرمان کمیک‌های مارول، ددپول خاستگاه یکی از عوامل اصلی و سابق نیروهای ویژه را که حالا تبدیل به اجیر شده‌ای پولکی با نام وید ویلسون شده است را روایت می‌کند که به دنیال انجام آزمایشاتی قدرت‌هایی چون احیاء را به دست آورده و نام ددپول را برای خود برگزیده است. مجهز شده با انواع و اقسام سلاح‌ها و با حسی تاریک از شوخ‌طبعی ددپول در جستجوی مردی است که زندگی‌اش را نابود کرده است.

«ددپول Deadpool» قرار است به وسیله «تیم میلر Tim Miller» که این فیلم اولین ساخته بلندش خواهد بود، کارگردانی شود و «رت ریس» و «پل ورنیک» که درکارنامه خود فیلم موفق «سرزمین زامبی Zombieland» را دارند نیز فیلمنامه‌نویس این فیلم خواهند بود. فوریه ۲۰۱۶ (بهمن ۱۳۹۴) برای اکران این فیلم اعلام شده است.


ددپول Deadpool

img

وید ویلسون نمونه‎ی سابق آزمایشی پروژه «سلاح ایکس»، پس از آزمایشات به قابلیت احیای بدنی (چیزی شبیه به ولورین) دست پیدا می‎کند. قدرت‎ها و صفات خاص ددپول در کنار هم از او یک شخصیت خشن، از نظر روانی متزلزل و مزدوری غیر قابل پیشگویی ساخته است. «مزدور پرحرف» برای شکستن دیوار چهارم نیز زبان‎زد است.