کامیک کان ۲۰۱۵: بتمن و لاکپشت‌های نینجا کراس‌اور خواهند کرد

توسط : در تاریخ : شنبه, جولای 11th, 2015

دی‌سی کامیکس و IDW یک کراس‌اور ۶ قسمتی با حضور بتمن و لاک‌پشت‌های نینجا منتشر می‌کنند.

عنوان بتمن/لاک‌پشت‌های نینجا به طور مشترک منتشر خواهند شد. در این کمیک‌بوک لاکپشت‌ها به دنبال ابرشرور معروف خود «شردر» هستند که توسط ژنرال کرانگ به یک دنیای موازی دیگر فرستاده می‌شوند. در این دنیای موازی این لاک‌پشت‌ها خود را در گاتام پیدا می‌کنند و در این شهر نیز با بتمن آشنا می‌شوند و در حالی که سعی می‌کتند راه خود را به خانه پیدا کنند با مجموعه‌ای از ابرشروران نیز وارد مبارزه می‌شوند.

این کمیک بوک توسط «جیمز تاینیون» که اخیراً هم بر روی «بتمن جاویدان» کار کرده بود، نوشته می‌شود و «فردی ویلیامز» نیز طراحی آن را برعهده می‌گیرد. «ویلیامز» همچنین با همکاری «کوین ایستمن» کاورهای این عنوان را طراحی خواهد کرد.

احتمالا برای بسیاری از طرفدارن بتمن این عنوان حس همان کراس‌اور «Batman/Daredevil» را تداعی کند، عنوانی که چند سال پیش منتشر شد هر چند آنچنان موفق نبود. TMNT در اصل یک عنوان تا حدودی تقلید شده از دردویل می‌باشند، برای مثال ماده‌ای شیمیایی شبیه به همان که باعث کور شدن «مت مورداک» شد، به فاضلاب ریخته شده و باعث جهش یافتن لاک‌پشت‌ها می‌شود، از سوی دیگر دردویل نیز با نینجاها در جنگ است، و همچنین دشمن اصلی لاک پشت‌های نینجا فوت کلون‌ها هستن. دردویل توسط استیک آموزش دید، و لاک پشت‌ها نیز توسط اسپلینتر آموزش دیده‌اند. دردویل و لاکپشت‌ها از گذشته تا به امروز وجه مشترک بسیاری داشته‌اند.

تاینیون در خصوص این کمیک‌بوک می‌گوید:

آرزوی بسیاری از فن‌بوی‌ها به حقیقت می‌پیوندد، و اونا با دید جدیدی به دنیای بتمن نگاه خواهند کرد.

این عنوان کمیک‌بوکی در نوامبر ۲۰۱۵ منتشر خواهد شد.