کامیک کان ۲۰۱۵: ابرشروران سریال سوپرگرل معرفی شدند

توسط : در تاریخ : دوشنبه, جولای 13th, 2015

یک ابرقهرمان همیشه یک ابرشرور خوب نیز داره. در طی پنل اختصاصی وارنر براز تی وی که در شنبه شب در کامیک کان سن دیگو گذشت، از ابرشرورهای سریال سوپرگرل رونمایی شد.

«پیتر فاسینلی» قرار است در این عنوان سریالی نقش «ماکسول لرد» را برعهده بگیرد، هر چند او یک ابرشرور نیست بلکه یک ضد قهرمان است. همچنین دو ابرشرور دنیا دی‌سی Livewire و Reactron قرار است در این عنوان سریالی حضور پیدا کنند.

شخصیت Livewire تا حدودی برای طرفدارن دنیا ‌دی‌سی آشناتر از شخصیت Reactron است. Livewire یا لسلی ویلیس از جمله کارکتر های است که برای اولین بار به جای حضور در یک کمیک بوک از یک عنوان انیمیشنی خود را به دنیا دی‌سی وارد کرده اند، Livewire برای اولین بار در انیمیشن «سوپرمن: مجموعه‌ی کارتونی» که بین سال های ۱۹۹۶ تا ۲۰۰۰ پخش می‌شد توسط بروس تیم خلق و وارد دنیای دی‌سی شد. لسلی ویلیس در سانحه‌ای که با طوفان داشت، توانایی دستکاری الکتریسته را پیدا کرد، به طوری که حتی خودش را می‌توانست به الکتریسته تبدیل کند. همچنین او به تازگی به جهان دی‌سی برگشته است و در یک طراحی مجدد توسط بابز تار در بت‌گرل حضور پیدا کرد.

Reactron، از جمله ابرشرورانی است که به طور مستقیم در دنیای سوپرگرل ساخته شده است، این ابرشرور برای اولین بار در شماره هشت عنوان کمیک بوکی «Daring New Adventures of Supergirl» که در سال ۱۹۸۳ منتشر شد توسط پل کپربرگ معرفی شد. Reactron یک سرباز سابق در ارتش ایالت متحد امریکا بوده است، که یک شوک باعث می‌شود که انرژی‌های فرابشری در او فعال بشوند. او توانایی تولید اشعه‌های قدرتمند از بدن خود را دارد. همچنین داری قلبی ساخته شده از جنس کریپتونایت طلایی است که می‌تواند هر فرد حساس به کریپتونایت را به مدت ۱۵ ثانیه از قدرت بی‌اندازد.

حال که گرگ برلانتی می‌گویید :

ما همون چیزی را نشون می‌دیم که تو صفحات کمیکه.

گویا او این حرف را جدی زده است، این ابرشروران از جمله افرادی هستن که در رویدادهایی مثل Crisis حضور داشته و همچنین قدرت‌هایشان بعد از آن تغییر یافته، آیا ما شاهد چنین Crisisـی در دنیای سریالی دی‌سی خواهیم بود؟


سوپرگرل Supergril

img

کارا زور ال دختر عموی سوپرمن و آخرین بازمانده از شهر آرگو در کریپتون است. او شخصیتی بی پروا و جسور دارد که در ازای نابودی کریپتون در درونش رشد یافته است. در حال حاضر، او گاهی اوقات به جای سوپرمن از زمین پاسداری می‌کند.