به‌روزرسانی: کامیک کان ۲۰۱۴: پوستر «هابیت: نبرد پنج سپاه» منتشر شد!

توسط : در تاریخ : جمعه, آگوست 1st, 2014

به‌روزرسانی: نمایش آنلاین با زیرنویس فارسی اضافه شد(ترجمه و زیرنویس از امیرعلی آصفی).

برادران وارنر اولین پوستر رسمی خود از فیلم «هابیت: نبرد پنج سپاه Hobbit: The Battle of Five Armies» را در جشنواره‌ی کامیک کان سن دیگو منتشر کرد. برادران وارنر همچنین در ساعت ۱۰ صبح، در سالن H در مرکز همایش سن دیگو قصد پخش اولیه و مختصری از فیلم را دارد.

پیتر جکسون کارگردان و میهمانان ویژه‌ی مراسم، این پوستر ویژه‌ی کامیک کان را در غرقه‌ی برادران وارنر در ساعت ۱۲:۳۰ برای علاقه‌مندان امضا می‌کنند.

the-hobbit-battle-of-five-armies-103463

هابیت: نبرد پنج سپاه پایان حماسی برای سفر بیلیو بگینز، تورین سپربلوطی و همراهان دورفش می‌باشد. آن‌ها سرزمین خود را از دست اسماگ اژدها پس گرفته‌اند ولی در عوض نابخردانه نیرویی مرگبار را رها کرده‌اند. اسماگ که اکنون دیوانه‌وار خشمگین است، خشم خود را بر سر مردان، زنان و کودکان بی‌دفاه شهر دریاچه (Lake-town) خالی می‌کند. در این بین گنجینه‌ی دورف‌ها، ذهن تورین را بیش‌تر از دیگران مشغول کرده است و تورین، دوستی و شرافت را فدای نگهداری ثروت خود می‌کند و اقدامات شتاب‌زده‌ی بیلبو برای سرعقل آوردن تورین او را به سمت انتخابی خطرناک و سخت می‌کشاند. ولی حتی خطرهای بیشتری نیز در راه است. دشمن بزرگ سائورون، دور از چشم همه به غیر از گاندولف جادوگر ارتشی از اورک‌ها را مخفیانه برای حمله به کوه تنها فرستاده است. در حالی که تاریکی بر نبرد بزرگ نژادها سایه می‌افکند، دورف‌ها، الف‌ها و آدمیان باید تصمیم بگیرند – یا متحد شوند یا نابود. بیلبو خود را درحالی می‌یابد که در نبرد حماسی پنج سپاه برای جان خود و دوستانش در حال جنگیدن است و در این میان آینده‌ی سرزمین میانه در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

هابیت: نبرد پنج سپاه در ۱۷ دسامبر ۲۰۱۴ به اکران در می‌آید.