کامیک کان ۲۰۱۶ : All-New Wolverine: Enemy of the State II معرفی شد

توسط : در تاریخ : جمعه, جولای 22nd, 2016

در نمایشگاه کامیک کان امسال و در پنل Death of X مارول از این آرک داستانی جدید رونمایی کرد. این آرک به نویسندگی Tom Taylor و طراحی Nik Virella نوشته میشود و داستان آن از All-New Wolverine #13 شروع خواهد شد.

all-new-wolverine-13-variant-by-ron-lim-191411مارول جزئیات داستانی زیادی را مشخص نکرده اما  در Enemy of the State II ، ولورین یا Laura Kinney که قبلا با کد رمز X-23 شناخته میشد به عنوان یک قاتل شناخته میشود. بعد از گذشت زمان طولانی که وی صرف کرده تا به چیزی بیشتر از یک ماشین کشتار بدون فکر، یعنی چیزی که خالقان وی درنظر داشتند تبدیل شود، یک حادثه تراژیک لاورا را به فکر وامیدارد که آیا میتواند به چیزی به جز یک قاتل تبدیل شود.

Enemy of the State II دنباله ای معنوی برای داستان سال ۲۰۰۶ مارک میلار و  جان رومیتا جونیور به نام Enemy of the State خواهد بود.آن داستان در مورد لوگان، ولورین اصلی بود که توسط the Hand ربوده شده و شستشو مغزی داده شد تا تبدیل به مامور هایدرا شود.

تام تایلور  در مقایسه دو داستان میگوید:

این یک دنباله معنوی برای داستان اصلی است. در حقیقت اولین  Enemy of the State درباره ولورینی بود که کنترل خود را از دست داده بود،  توسط نیروهای تاریکی برای انجام کارهای خبیثانه کنترل میشد. این دنباله نیز همین گونه است. داستان با لاورایی شروع میشود که تحت کنترل جنایت هولناکی را انجام میدهد که منجر میشود که تمام کشورعلیه وی بسیج شوند، وی تمام سعی خود را برای پیدا کردن فردی که از وی سواستفاده کرده میکند و در همین حال تلاش میکند تا از چنگال کسانی که میخواهند وی را دستگیر کنند نیز بگریزد