کامیک کان ۲۰۱۵: اولین پوستر «ایکس‌من: اپوکالیپس»

توسط : در تاریخ : شنبه, جولای 11th, 2015

در خیابان های سن دیگو، در دست هر یک از طرفدارن یک پوستر تبلیغاتی است که توسط کمپانی فاکس قبل از شروع پنل اختصاصیش در کامیک کان سن دیگو منتشر شده است. بله این پوستر سیاه و سیفد متعلق به فیلم «ایکس‌من: اپوکالیپس» است. در این تصویر ما برای اولین بار ابرشرور اصلی داستان «اپوکالیپس» با بازی (اسکار ایزاک) را در تصویر می‌بینم که چون سایه‌ای بر عمارت سوخته شده‌ی «اگزاویر» سایه انداخته است.

این اولین تصویر متناسب و واضح از اپوکالیپس است که تا به الان منتشر شده است، چند روز پیش برایان سینگر ویدیویی در اینستاگرامش منتشر کرد که در آن عمارتی ویران را نشان می‌داد که در سمت دیگرش مردی آبی رنگ با شنل دیده می‌شد، هر چند این تصویر به شدت ناواضح و از روی حدسیات بود ولی با انتشار این پوستر تبلیغاتی از سوی کمپانی فاکس می‌توان گفت آن ویدیو صحنه‌ی نابودی عمارت اگزاویر را نشان می‌داده است.

در همین حال، «اسکار ایزاک» در کنفرانس خبری «جنگ‌های ستاره‌ای: بیداری نیرو» با موهای کوتاه دیده شده است که خود این تا حدودی بعضی از سئوال‌های در خصوص پوستر را پاسخ می‌دهد.

حال با انتشار این پوستر ما باید انتظار یک شب طولانی را برای پنل فاکس داشته باشیم.


اپوکالیپس Apocalypse

img

اپوکالیپس جزو اولین جهش‌یافته‌ها بود و هزاران سال عمر دارد. وی دیکتاتوری هولناک است که از دشمنان دیرینه‌ی افراد ایکس محسوب می‌شود. اپوکالیپس باور دارد فقط کسانی که از همه قوی‌ترند - چه جهش‌یافته چه ابرانسان - باید زنده بمانند. بدن او ترکیبی از مواد آلی و تکنولوژی قدرتمند آسمانی است. وی همچنین می تواند خود را با قدرت هر جهش یافته‌ای وفق دهد و نیروی ققنوس را نیز شکست داده است.