کامیک‌ کان ۲۰۱۶ : برادران روسو در تلویزیون

توسط : در تاریخ : جمعه, جولای 22nd, 2016

آنتوی و جو روسو که آنها را به سبب کارگردانی برای عنوان سینمایی «کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی» میشناسیم گویا در حال امضاء کردن قراردادی جهت تولید یک عنوان تلویزیونی می‌باشند.

براساس گزارشات برادران روسو قصد دارن عنوان کمیک بوکی «کلاس‌ مرگبار» متعلق به ایمج کمیک به نوشته ریک رمندر و وس کریگ را بر صفحه تلویزیون بیاورند. به نقل از ددلاین، سونی پیکچر تی عنوان کمیک بوکی «کلاس‌ مرگبار» به قلم رمندر و میلز فیلد را برای پخش در شبکه کابلی و استریمینگ خریداری کرده است.

کمیک بوک «کلاس‌ مرگبار» در سال ۲۰۱۴ منتشر شد، داستان در اواخر دهه۸۰ رخ می‌دهد و روایتگر داستان فرزندان بدترین خانواده جنایی دنیا هستند که برای آموزش ترور به این کلاس‌ها فرستاده شده‌اند.

رمندر در ماه دسامبر اشاره کرده بود که «کلاس مرگبار» و «علم سیاه» که یک عنوان ماجراجویی تخیلی به طراحی ماتئو اسکالرا قرار است به عنوان‌های تلویزیونی تبدیل بشوند.

حال می‌دانیم که کارگردان عنوان‌های «کاپیتان آمریکا : سرباز زمستان»، «کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی» و همچنین عنوان آینده مارول یعنی «اونجرز: جنگ بی‌نهایت» یعنی برادران روسو تهیه کنندگی این مجموعه تلویزیونی را برعهده دارند.