کامیک‌ کان ۲۰۱۴: تصویری از عصای لوکی منتشر شد (سپر ترک خورده کاپیتان)

توسط : در تاریخ : دوشنبه, جولای 28th, 2014

امروز غرفه‌های مربوط به فیلم اونجرز: عصر آلترون باز شد و همگان وارد شدند تا ببینند که این فیلم چه چیزهایی برای گفتن دارد. چیزی که درمورد این غرفه‌ها زده شده است این است که تمامی وسایل حاضر در این مکان درفیلم حضور خواهند داشت. دریکی از غرفه‌ها، عصای مخصوص لوکی (برادر ثور و دشمن قسمت اول فیلم) درآن به‌نمایش درآمده بود که توسط یک محفظه مخصوص نگهداری می‌شد. همین موضوع برای خیلی از مردم سوالی ایجاد کرد که آیا ما بازهم لوکی را در فیلم اونجرز می‌بینیم یا نه؟ لازم به ذکر است که لوکی در پایان فیلم ثور: جهان تاریک توانست با زیرکی خود را آزاد سازد. شما را بدیدن دوتصویر از غرفه‌های فیلم اونجرز۲ دعوت می‌نمایم:

به‌روزرسانی: دقایقی پیش مارول تصویری جدید از غرفه مخصوص اونجرز را منتشر ساخت که سپر ترک خورده کاپیتان آمریکا را نشان می‌دهد. همانطور که دربالا ذکر شده، تمامی وسایل این غرفه درفیلم حضور خواهند داشت و باتوجه به‌این تصویر ما بایدشاهد یک جنگ هیجان‌انگیز بین اولترون و اعضای انتقام‌جو باشیم.

         

فیلم اونجرز قرار است به‌کارگردانی جاس ویدون در ۱ می ۲۰۱۵ اکران گردد. رابرت داونی جونیور، کریس همسورث، کریس اوانز، مارک روفالو، اسکارلت جوهانسون و … در انتقامجویان: عصر آلترون حضور دارند. اخبار کامیک کان را در فانتزی کمیک دنبال کنید.