کامیک‌کان ۲۰۱۶: بتمن در کنار لاکپشت‌ ها، و پیشتازان فضا به دنبال حلقه‌‌های قدرت لنترن‌ها

توسط : در تاریخ : شنبه, جولای 23rd, 2016

اگر سایت ما را دنبال کرده باشید، میدانید که در طی کامیک کان ۲۰۱۵ : سن دیگو، کمپانی IDW و همچنین کمپانی دی‌سی دو عنوان پرطرفدار خود یعنی لاکپشت‌های نینجا و بتمن را در طی یک مجموعه کمیک‌بوکی با یکدیگر تلفیق کرد. حال اینبار در کامیک کان ۲۰۱۶ سن دیگو IDW و دی‌سی کمیک خبر از کرس‌اور دیگری ولی اینبار در دنیا تلویزیونی دادند.

tmnt-batman-beae5

این مینی سریال قرار است در نوامبر سال جاری به نویسندگی متیو کی. منینگ (نویسنده Beware the Batman) و طراحی جان سامریوا به سبک عنوان انیمیشنی Batman: The Animated Series از سوی شبکه کابلی Nickelodeon پخش بشود.

همچنین در طی واندرکان ۲۰۱۵ بود که خبر تلفیق دنیای گرین لنترن و پیشتازان فضا منتشر شد.این کمیک به نویسندگی مایک جانسون و طراحی آنجل هرناندز در طی شش قسمت منتشر شد. حال اینبار قرار است دوباره قهرمانان کهکشان و ابرشرورهای آشنا در زمستان سال جاری دوباره در کنار هم جمع بشوند.

هانک کنالز معاون رئیس بخش تحریره دی‌سی در طی بیانه‌ای گفت :

بازگشت دوباره «پیشتازان فضا/گرین لنترن» و «بتمن/لاک پشت‌های نینجا» برای طرفدارن هر دو طرف اتفاق و خبر بزرگی است. آوردن دوباره این شخصیت‌ها در کنار هم، و گسترش و ایجاد قلمرو جدید برای بتمن و لاکپشت‌ها باعث می‌شود طرفدارن کمیک و طرفدارن مجموعه ‌های تلویزیونی منتظر یک داستان بزرگ باشند، و از سوی دیگر هیچ طرفداری نمی‌تواند برای خواندن کمیک بوک‌ها صبر کند.

 

star-trek-gl-7285f