کامیک‌ کان ۲۰۱۴: تیزرهای شرکت Image قبل از نمایشگاه (به روز شد)

توسط : در تاریخ : پنجشنبه, جولای 24th, 2014

قبل از شروع به کار هر ساله نمایشگاه کامیک‌کان گردهم‌آیی از سوی شرکتImage با نام Image Expo در کنار این نمایشگاه برگزار می‌شود که در آن این ناشر از آخرین پروژه‌هایش پرده‌برداری می‌کند. امسال نیز این ناشر تعداد زیادی از کمیک‌هایی را که در دست ساخت دارد که اکثر آن‌ها از طراحان و نویسندگان بزرگ دنیای کمیک چون کُرت بوسیک، ری فوکس، ریک رمندر، وارن الیس، شان مورفی و … هستند. نیم نگاهی به این کمیک‌ها با تصاویر و توضیح مختصری از آن‌ها داریم.


 Tokyo Ghost

نویسنده: Rick Remender
طراح: Sean Murphy

 در ارواح توکیو Tokyo Ghost خوانندگان شاهد داستانی از بخش از لوس‌آنجلس آینده در سال ۲۱۸۹٫ تمامی انسان‌ها به مشتی از گرگ‌های مصرف‌کننده، پر ولعو و قحطی‌زده تبدیل شده‌اند و همگی از بیماری سم‌های آلاینده رنج می‌برند. آن‌ها برای رفع نیاز روزانه دست به دزدی می‌زنند. آن‌ها فقط به امید نابودی زمین زنده‌اند. سرگرمی به بزرگترین صنعت و مخدری که هر کس به آن نیاز دارد تبدیل شده و تمامی این صنعت در دست گانگستران است. و چه کسی قرار است در مقابل آن‌ها مبارزه کند و قاونو را به اجرا بگذارد؟ لد دنت و دبی دیکی، قانون‌گذاران نظامی که بهتر است آن‌ها را با نام “ماشین‌های قاتل وحشی” صدا کنیم.

 

 


 

Rumble

نویسنده: John Arcudi
طراح: James Harren

غرش Rumble کمیک عجیبی است. تم اون مثل مبارزه‌ی کاراکتری شبیه مترسک و خلق کونان در قالب یک سریال لوئیس از دیوید فینچر می‌مونه. با بازیگرانی عجیب و غریب که هیچ‌کدام از آن‌ها انسان نیستند.


Intersect

نویسنده و طراح: Ray Fawkes

بدن‌ها به هم می‌پیجند و با هم ترکیب می‌شوند. با یک‌دیگر در جدال‌اند. باران خون می‌بارد. شعر کودکی به سمی مهلک بدل می‌شود. نجواهای نابودگر ذهن. همه چیز در حال تغییر است. همه چیز اشتباه است. این دنیای تقاطع Intersect است.


The Humans

نویسنده: John Arcudi
طراح: James Harren

جدا از یک‌دیگر آن‌ها هیچ چیز نیستند. طرد شده از جامعه، نخاله، بازنده‌ها، ولگر‌های بی ارزش. اما با هم آن‌ها هیومن‌ها هستند! داستان‌های بابی، جانی و تمام هیومن‌ها را در طول مبارزاتشان و راندن به سمت فراموشی با زنجیرها، خون، موز، کروم و مو در این کمیک دنبال کنید!


آپدیت: توضیحات اضافه شد.

Kinski

نویسنده و طراح: Gabriel Hardman

«کینسکی»، عنوانی که سابقاً کاملاً دیجیتالی بوده و هم طراحی و هم نویسندگی آن به عهده‌ی «هاردمن» می‌باشد، نوید تریلر جنایی نامتعارف را می‌دهد که درمورد «جو»، یک فروشنده‌ی بخت‌برگشته که توله سگی تو‌دل‌برو را پیدا می‌کند، است. مشکل این است که این توله سگ از قبل یک خانه دارد. چیزی که در ابتدا به عنوان یک ماموریت نجات ساده از سوی صاحبان اهمال‌کار آغاز می‌شود به سرعت جایش را با یک نهضت نیکوکارانه عوض می‌کند.


Invisible Republic

نویسنده: Gabriel Hardman
طراح: Corinna Bechko

«هاردمن» پروژه‌ی دومی را نیز با شرکت همکار همیشگی خود «بچکو» (مشرک‌شهر HEATHENTOWN، هالک وحشی، جنگ‌های ستاره‌ای: میراث) اعلام کرد. «جمهوری نامرئی» که قرار است یک مجموعه‌ی علمی تخیلی جسورانه باشد، گذشته‌ی پنهان مردی را می‌نوردد که پس از انجام خشونتی هولناک در سیاره‌ای که بر اثر جنگ تکه‌پاره شده و به دنبال استقلال است، به قهرمان مردمی تبدیل شده و به قدرت می‌رسد.


SOUTHERN CROSS

نویسنده: Becky Cloonan
طراح: Andy Belanger

 

 

در حال سوار کردن: تقاطع جنوبی، تانکر پرواز ۷۳ به سوی تایتان. «الکس بریث Alex Braith» سواره و به دنبال ردپای خواهرش به سوی قمر پالایش است، به این امید که بقایای او را جمع کرده و به جواب‌هایی برسد. ولی سوال‌ها یکی پس از دیگری می‌آیند: خواهرش چگونه مرد؟ هم‌خوابگاهی او کجا ناپدید شده؟ آن فرد پست‌فطرت در آن طرف سالن کیست؟ و چرا همیشه حس می‌کند که تحت نظر است؟


DESCENDER

نویسنده: Jeff Lemire
طراح: Dustin Nguyen

«کاهنده Descender» درمورد تلاش‌های روبات یک پسر برای زنده ماندن در جهانی است که تمام روبات‌ها غیرقانونی شده‌اند و جایزه‌بگیرها در تمام سیارات در کمین هستند.


DRIFTER

نویسنده: Ivan Brandon
طراح: Nic Klein

 

در «سرگردان Drifter» استعمار کهکشان توسط بشر، سیارات بی‌شماری را لخت و بی‌جان کرده است. یک حامل فضایی در یک جهان دورافتاده سقوط می‌کند که ویژگی‌های خاص برای مهیا کردن داستانی که شگفتی تاریک یک منظره‌ی عجیب و بیگانه را با تلاش‌های یک شهر مرزی بی‌قانون و دورافتاده ترکیب می‌کند.


INJECTION

نویسنده: Warren Ellis
طراح: Declan Shalvey

«تزریق Injection» درباره‌ی این است که دنیا چقدر در حال بلند و غریب شدن است و این حس که به سوی آشفتگی می‌رود – آشفتگی‌ای که قرار گرفته است تا بدل به مرحله‌ی معمولی جدید بعدی شود – و این که ما این بلا را سر خودمان آوردیم بدون حتی ثانیه‌ای فکر درمورد اینکه چگونه قرار است داخل آن زندگی کنیم.


منتظر این کمیک‌ها در پاییز و سال ۲۰۱۵ باشید.