کارگردان Furious 7 به دنبال عنوان اکوامن

توسط : در تاریخ : یکشنبه, آوریل 12th, 2015

این روزها اخبار زیادی راجع به یونیورس نوپای سینمایی DC به‌ گوش می‎خورد. از تریلر بتمن علیه سوپرمن تا جوکرِ جوخه انتحار. حال اخباری از پیوستن کارگردان کهنه کار هالیوود به این یونیورس منتشر شده است.

به نقل از هالیوود ریپورتر جیمز وان کارگردان F7 که به تازگی فیلمش بر پرده سینما رفته است گزینه اول وارنر برای کارگردانی عنوان آکوامن است. این سایت خبر داد که تنها مذاکرات مقدماتی تا کنون رخ داده است، و هنوز هیچ پیشنهادی پذیرفته نشده است، اما وان اولین انتخاب استودیو برای این فیلم است.

در این فیلم جسیون موموآ به عنوان پادشاه آتلانتیس و به عنوان شخصیت اصلی داستان یعنی آکوامن حضور خواهد داشت. اما او برای اولین بار در عنوان بتمن علیه سوپرمن:طلوع عدالت در نقش آکوامن حضور خواهد یافت و همچنین در هر دو بخش فیلم لیگ عدالت نیز ظاهر خواهد شد.

همچنین وان در طی صحبتی که با سایت ComicBook بخاطر فیلم جدیدش داشته است، از پاسخ به این سئوال که آیا او قرار است عنوانی از دنیای دی‌سی را کارگردانی کند اجتناب می‌کند.

وان احتمال زیاد بین کارگردانی عنوان آکوامن و بازگشت به فرانچایز مجموعه سریع و خشن در حال انتخاب است. با توجه به اینکه او با عنوان جدیدش F7 توانسته است گیشه های بهاری را برای خود تصاحب کند، بعید نیست به همکاری و ساخت عنوان جدیدی از F7 دست بزند. از سوی دیگر عنوان جدید The Conjuring 2: The Enfield Poltergeist قرار است به کارگردانی او در سال ۲۰۱۶ به پرده سینما برود. جیمز وان خالق عنوان های چون Saw، Insidious و The Conjuring می‌باشد.

همچنین خبرهایی مبنی به پیوستن دو کارگردان تازه کار هالیوود  نیز برای کارگردانی این کار گوش میرسد.

آکوامن قرار است در تاریخ ۲۷ جولای ۲۰۱۸ بر پرده سینما برود.


آکوامن Aquaman

img

آرتور کری معروف به آکوامن، پادشاه هفت دریا و فرمانروای آتلانتیس، فرزند پدری آمریکایی نگهبان فانوس دریایی در خلیج آمنسیتی و مادری آتلانتیسی از خاندانی سلطنتی است. او یکی از بنیان‌گذاران لیگ عدالت و از شناخته‌شده‌ترین ابرقهرمانان دی‌سی است.