کارگردانان «کاپیتان آمریکا ۳» مشخص شدند

توسط : در تاریخ : چهار شنبه, ژانویه 29th, 2014

خبر می‌رسد که جو و آنتونی روسو، کارگردانان «کاپیتان آمریکا: سرباز زمستان» برای کارگردانی قسمت سوم این مجموعه باز می گردند. این اخبار در حالی منتشر شده است که هنوز نه فیلم «کاپیتان آمریکا: سرباز زمستان» اکران، و نه قسمت سوم این مجموعه به طور رسمی وارد مرحله‌ی تولید شده.

منابع می‌گویند که مارول به کلی تحت‌تاثیر کار برادران روسو بر «کاپیتان آمریکا: سرباز زمستان» قرار گرفته و به نظر می‌آید که فیلم خوب از آب درآمده است. ولی مذاکرات رسمی تا بعد از اکران این فیلم آغاز نمی‌شوند.

کاپیتان آمریکا-سرباز زمستان

اگرچه به صورت رسمی اعلام نشده است، ولی بسیاری از بازیگران «کاپیتان آمریکا: سرباز زمستان» در قراردادشان گزینه‌ای برای حضور در فیلم سوم دارند که بنابراین ساخت فیلم سوم محتمل می‌رسد مگرآنکه «کاپیتان آمریکا: سرباز زمستان» در گیشه ضعیف عمل کند. کوین فیگ تهیه‌کنندگی فیلم را برعهده خواهد گرفت و کریس اوانز نیز برای نقش «استیو راجرز» برمی‌گردد. هنوز خبری رسمی‌ای از نویسنده‌ی احتمالی به گوش نمی‌خورد ولی برادران روسو در حال کار بروی طرح کلی داستان هستند. فعلاً خبری از تاریخ اکران نیز نیست.

«کاپیتان آمریکا: سرباز زمستان» در تاریخ ۴ آپریل ۲۰۱۴ به نمایش درمی‌آید.


  • Green Arrow
   در پاسخ به Green Arrow

   تو دنیای مارول فقط از کاپیتان خوشم میاد.هرچند فیلم اول خیلی خوب در نیومد اما با توجه به تریلر و داستان هایی که از سرباز زمستان خوندم حدس می زنم این فیلم عالی بشه.درمورد فیلم سوم هم چون نه تریلری پخش شده نه داستان رو می دونم نظری ندارم ولی با توجه بهکارگردانی برادران روسو حدس می زنم فیلم سوم هم خوب باشه!!

   با تشکر از سایت عالی تون و ممنون از خبرهای به داغ تون!!

  • watcher the universe
   در پاسخ به watcher the universe

   احتمالا سران مارول ، این فیلم رو پسندیدند که قبل از اکران این فیلم ، کارهای اولیه برای قسمت سوم رو کردند تا اگه فروش هم خوب بود ، به سرعت وارد مرحله ی تولید بشن .
   با همین برنامه ریزی های خوبه که الان مارول تونسته یونیورس سینماییش رو علاوه بر گسترش به این سود کلان هم برسونه .
   منتظر قسمت دوم این فیلم میمونیم تا مشخص بشه چقدر سلایق سران مارول مناسبه ! 🙂

  • spidervenom4738
   در پاسخ به spidervenom4738

   😀