کارگردانان فیلم دیگری از «جنگ ستارگان» مشخص شدند!

توسط : در تاریخ : چهار شنبه, ژوئن 4th, 2014

در تاریخ ۵ فوریه ۲۰۱۳ دیزنی اعلام کرد که فیلمی مستقل از سری فیلم جنگ ستارگان اکران خواهد شد و اطلاعات تکمیلی آن در سال های بعد منتشر خواهد شد.جاش ترنکدیزنی اعلام کرده که بغییر از جنگ ستارگان-اپیزود هفت، چند جنگ ستارگان جدید را در برنامه کار خود دارد که توسط دو نویسنده مختلف در حال نگارش است. دیزنی اعلام کرده که هسته اصلی داستان این عناوین با چیزی که در قبل می‌دیدیم تفاوت دارد. در ۲۲ می ۲۰۱۴ هم لوکاس فیلم (شرکت تولید کننده جنگ ستارگان) اعلام کرد که “گرت ادواردز” که امسال فیلم «گودزیلا» را روانه سینما کرد یکی از کارگردانان فیلم مستقل جنگ ستارگان خواهد بود. ساعاتی پیش نیز لوکاس فیلم و دیزنی از دومین کارگردان فیلم آینده خود رونمایی کرد. “جاش ترنک” که در کارنامه خود فیلم «تاریخچه» را دارد و قرار است در ۲۰۱۵ برای فاکس قرن بیستم ریبوت‌ «چهار شگفت انگیز» را کلید بزند، دومین کارگردان عنوان جدید دیزنی خواهد بود. “کاتلین کندی” رئیس شرکت فیلمسازی لوکاس فیلم در این رابطه میگوید:

ما بسیار هیجان زده ایم و برای ورود جاش به خانواده ما به او خوش آمد میگوییم.او دارای استعداد باورنکردنی و تخیل و نوآوریست.همین باعث مناسب بودن او برای سری فیلم های جنگ ستارگان است و او میتواند کاراکتر های بهتری ایجاد کند.

همچنان تاریخ دقیقی برای اکران نسخه های جدید جنگ ستارگان اعلام نشده اما گفته میشود که بین سال های ۲۰۱۵ تا ۲۰۲۰ به نمایش در آیند.