شایعه: کارگردانان جان ویک، کارگردان آکوامن شدند

توسط : در تاریخ : چهار شنبه, آوریل 8th, 2015

این روزها اخبار زیادی راجع به یونیورس نوپای سینمایی DC به‌ گوش می‎خورد. از تریلر بتمن علیه سوپرمن تا جوکرِ جوخه انتحار. حال اخباری از پیوستن دو کارگردان تازه‌کار هالیوود به این یونیورس منتشر شده است.

طبق گزارش Latino Review، چاد استاهلسکی و دیوید لیچ David Leitch & Chad Stahelski که امسال فیلم جان ویک با بازی کیانو ریوز را به روی پرده بردند قرار است فیلمی از یونیورس دی‌سی را کارگردانی کنند.

درحالی که همچنان این اخبار رسمی نشده‌ است، این خبرگزاری احتمال داده که این دو قرار است آکوامن را کارگردانی کنند. همچنین این دو رابطه دوستانه با جیسون موموآ (بازیگر ایفاکننده نقش آکوامن) نیز دارند.

چندی پیش نیز گزارشاتی مبنی بر کارگردانی Cowboy Ninja Viking با حضور کریس پرت توسط این دو به‌ گوش می‌رسید اما هیچگاه این اخبار رسمی و تایید نشد. پس میتوان گفت برنامه کاری این دو برای آینده و کارگردانی آکوامن یا فلش یا هر چیز دیگری خالی است.

زک اسنایدر BvS و دو قسمت لیگ عدالت، دیوید آیر جوخه انتحار و میشل مک‎لارن واندرومن را کارگردانی خواهد کرد. همچنین گفته شده پیل لرد و کریس میلر درحال مذاکره برای کارگردانی فیلم سینمایی فلش با حضور ازرا میلر هستند.

آیا این دو را برای کارگردانی آکوامن می‌پسندید؟ نظرتان خود را با ما درمیان بگذارید.

منبع: movieweb


آکوامن Aquaman

img

آرتور کری معروف به آکوامن، پادشاه هفت دریا و فرمانروای آتلانتیس، فرزند پدری آمریکایی نگهبان فانوس دریایی در خلیج آمنسیتی و مادری آتلانتیسی از خاندانی سلطنتی است. او یکی از بنیان‌گذاران لیگ عدالت و از شناخته‌شده‌ترین ابرقهرمانان دی‌سی است.