چکیده ای از ریبوت ‌Hellboy منتشر شد

توسط : در تاریخ : سه شنبه, سپتامبر 5th, 2017

به نظر می رسد همه چیز برای ریبوت «Hellboy» خیلی خوب پیش میرود. اخیرا کمپانی «Lionsgate» شروع به تولید این فیلم کرده و با سرعت تمام پیش میرود. جزئیات جدیدی هم از این فیلم منتشر شده است.

کاربران شبکه «Omega Underground» جزئیات جدیدی در مورد «Hellboy» در سایت «My Entertainment World» کشف کرده اند. این وب سایت زمانبدی فیلم هایش را با اضافه کردن فیلم «Hellboy: Rise of the Blood Queen» به روزرسانی کرده شده با این وجود که عنوان فرعی را از قلم انداخته است.

بر اساس آنچه در «My Entertainment World» نوشته شده انتظار میرود که در اواسط ماه سپتامبر فیلمبرداری «Hellboy» آغاز شود. لوکیشن فیلمبرداری این فیلم انگلستان و بلغارستان خواهد بود. در ادامه نیز ژانر این فیلم به عنوان ترکیبی از اکشن، ماجراجویی و فانتزی علمیتخیلی دسته بندی شده است. اگر به چکیده فیلم توجه کنید دلیل این دسته بندی را متوجه خواهید شد.

هل بوی ۲

اطلاعات تولید شامل خلاصه ای کوتاه بود که در زیر آمده است:

«Hellboy» به انگلستان میرود، جایی که باید «Nimue» (همتای مرلین و ملکه خون) را شکست دهد. اما نبرد آنان جهان را به پایان خواهد رساند؛ سرنوشتی که او در ناامیدی تلاش میکند تغییر دهد.

دیوید هاربر که قبلا انتخاب شده بود در این فیلم نقش «Hellboy» را ایفا میکند و میلا یووویچ شخصیت «Nimue» را به روی پرده سینما میآورد. همچنین کاراکتر «Trevor Bruttenholm» پدرخوانده «Hellboy» را با بازی یان مک شین خواهیم دید. و سرانجام پنه لوپه میچل بازیگر سریال «Hemlock Grove» که به تازگی به این فیلم پیوسته است. انتخاب بازیگر دیگری تاکنون افشا نشده است.

قبلا اد اسکرین برای نقش «Ben Daimio» درنطر گرفته شده بود، اما این بازیگر پروژه را هفته گذشته به طور عمومی ترک کرد. کمپانی فیلم به شدت مشغول بحث و جدل با طرفداران در مورد این انتخاب بود چرا که «Ben Daimio» چهره آسیایی دارد و هواداران کمپانی را متهم به مسائل نژادی میکردند. در نهایت اسکرین یک بیانیه طولانی منتشر کرد و برای پذیرش نقش بدون تحقیقات مناسب از طرفداران عذرخواهی کرد و این تصمیم ستاره فیلم ددپول برای خروج از فیلم هواداران را به تحسین او واداشت.

به احتمال فراوان ریبوت «Hellboy» در سال ۲۰۱۸ اکران میشود.


  • Sherlock
   در پاسخ به Sherlock

   امیدوارم فیلم خوبی بشه ولی امیدی ندارم.بنظرم lionsgate توانایی شاخت یک فیلم عالی رو نداره.هرچند چندتا فیلم فوق العاده هم داره،ولی خب نمیشه مطمئن بود.
   در هر صورت امیدوارم فیلم خوبی بشه.

  • amir_m
   در پاسخ به amir_m

   به نظر من این کمپانی برای یک فیلم کمیکی مناسب نیست.
   از کارگردان تا بازیگر, همه درجه دو هستند. شاید بهترین حالت یک فیلمی باشه که با توجه به خودش, فیلم خوبی باشه و در سال ها فراموش بشه…

  • عرفان
   در پاسخ به عرفان

   سلام ،یه سوالی داشتم منظور از ((ریبوت)) چیه؟

   • Sherlock
    در پاسخ به عرفان

    وقتی میگن ریبوت که داستان از سر گرفته بشه….برای مثال سری فیلم های مردعنکبوتی.وقتی اون سه گانه ی زیبای ریمی تموم شد،مردعنکبوتی شگفت انگیز ساخته شد و داستان از سر گرفته شد.و یا وقتی سه گانه ی شگفت انگیز نولان تموم شد،داستان بتمن از سر گرفته شد و ما بتمن جدیدی رو روی پرده ی نقره ای دیدیم.
    در دنیای کمیک هم نمونه اش نیو۵۲ از دی سی کامیکس بود که در اون داستان تمام دنیای دی سی از سر گرفته شد.
    در این خبر هم یعنی این که سری فیلم های هل بوی دوباره از اول شروع میشن.با تیمی متفاوت…