چهار شگفت انگیز و افراد اکس در یک جهان مشترک

توسط : در تاریخ : پنجشنبه, آگوست 22nd, 2013

مارک میلار، خالق «کیک اس» که به عنوان مشاور در استودیوی فاکس قرن بیستم در رابطه با کمیک بوک‌های مارول فعالیت می کند، به مجله ی SFX گفت که فیلم های افراد اکس و چهار شگفت انگیزی که او در حال تهیه است در دنیای مشترکی هستند و بدون هیچ شک و شبهه ای اشاره کرد که امکان کراس اور بین این دو خانواده وجود دارد.
وقتی که این مجله صریحاً از میلار پرسید که آیا مجموعه های افراد اکس و چهار شگفت انگیز بر هم اثر می گذارند، وی گفت:

بدون شک شما تعدادی از این افراد رو می بینید که در فیلمای همدیگه سرو کله شون پیدا میشه. من فکر میکنم هیجان انگیزترین چیزی که در فیلم های سوپرقهرمانی، تا زمان «انتقامجویان»، پیش اومد این بود که نیک فیوری در فیلم «مرد آهنی» حضور پیدا کرد. اگرچه اون مردی با یه چشم بند بود ولی بازم خیلی عالی بود – و من انتظار دارم که بازم از این چیزا ببینیم.

fantastic-four-movieخود این نقل قول بدون قسمت اولش وجود دنیای مشترک را تایید نمی کند، اما با توجه به سوال، منظور میلار کاملاً روشن است.
این نویسنده همچنین اشاره کرد که با این که دو قسمت اول چهار شگفت انگیز خیلی عالی نبودند، او هنوز هم احساس خوشایندی نسبت به آن ها دارد و این که هواداران لایق یک فیلم عالی از روی این شخصیت ها هستند، درست همانطور که قبلاً برای مرد عنکبوتی و بتمن اینگونه شده است.
میلار گفت:

این دو فیلم اول خیلی خوب نبودند ولی من هنوز هم به خاطرشون تحت تاثیر قرار می گیرم. این قضیه واضح به نظر میرسه و این طور هم هست. سم ریمی به ما یک مرد عنکبوتی عالی داد. کریستوفر نولان به ما یک بتمن عالی داد. بنابراین یک کارگردان خوب احتمالاً مهم ترین چیز برای یه چهار شگفت انگیز عالیه. تیم استوری انتخاب عجیبی برای چهار شگفت انگیز بود ولی حالا که جاش ترانک رو دارید میدونید که خیالتون راحته.

مارک میلار تا حدی مسئول تصمیم ساخت احتمالی فیلم «اکس فورس» است که فیلمی است که از دنیای افراد اکس گسترش یافته و قرار است توسط کارگردان «کیک اس ۲»، جف وادلو کارگردانی شود.