چند خبر از عنوان سینمایی جوخه انتحار

توسط : در تاریخ : جمعه, جولای 15th, 2016

عنوان پرسروصدایی ماه‌ آینده دی‌سی/وارنر جوخه انتحار گویا قرار است گوی سبقت را در گیشه های سینمایی نیز از آن خود بکند. همچنین به تازگی وارنر یک تریلر جدید برای این عنوان سینمایی منتشر کرده است که میتوانید در ادامه ببنید.

بر اساس ارزیابی های صورت گرفته توسط کمپانی وارنر این عنوان سینمایی کار خود را با ۱۲۵ میلیون دلار در گیشه‌های آمریکا در ماه اوت شروع خواهد کرد که نسبت به عنوان‌های محافظان کهکشان ۹۴٫۳ میلیون دلار در اوت ۲۰۱۴ شروع بهتری خواهد داشت، هر چند نسبت  شروع به عنوان ۱۳۲ میلیون دلاری ددپول عقب خواهد بود.

همچنین سایت Pure Costumes برای بهتر آشنا شدن ببینندگان با کارکترهای جوخه انتحار یک اینفوگرافی از توانایی های هر شخصیت آن تهیه کرده که در ادامه می‌توانید آن را ببنید.

 

844

کیفیت بالای عکس

تریلر تازه منتشر شده جوخه انتحار را می‌توانید ببنید :

دانلود تریلر با کیفیت بالا

فیلمنامه این فیلم توسط دیوید ایر با توجه به طرحی از دیوید اس.گویر نوشته شده است و کارگردانی آن نیز توسط همین شخص انجام خواهد شد. جوئل کینامن درنقش ریک فلگ، ویل اسمیت درنقش ددشات، جرد لتو در نقش جوکر، مارگو رابی درنقش هارلی کوئین، جای کورتنی درنقش کاپیتان بومرنگ، کارا دلیوینیه درنقش جادوگر و ویلا دیویس درنقش آماندا والر دراین فیلم حضور خواهند داشت.

آگوست ۲۰۱۶ (شهریور ۱۳۹۵) این فیلم اکران خواهد شد.


  • FEIZ
   در پاسخ به FEIZ

   نه خوشحال بشیم، نه ناراحت بشیم، همیشه این پیش بینی ها درست از آب در نمیاد، هم امکان بیشتر شدن فروش هست و هم امکان کمتر شدن فروش، باید صبر کنیم و ببینیم چی میشه، توجه کنیم که فقط طرفداریم نه سهامدار، پس خودمون رو نکشیم.
   اینفوگرافی جالبی بود.
   ممنون، مخصوصاً به خاطر قرار دادن کیفیت بالای اینفوگرافی.

  • Shahin
   در پاسخ به Shahin

   من خودم بی صبرانه منتظر این فیلمم.. تریلر هاشم واقعا تک و خاص و فوق العادس..خیلی کم میشه که دیگه انقدررر یه تریلر جذاب باشه ولی دیگه خدایی دارن زیادی تریلر میدن بیرون :{ کل فیلم رو نشون دادن بابا ! اگه هر تریلر رو ریز به ریز ببینین،کلی نکته و صحنه ی اکشن و کلی چیز دستمون میاد.. تا الان غیر از این ۳تا تریلر داشت !! من که از ترس اینکه تو ذهنم بمونه اونا رو دیگه ندیدم..این یکی رو هم نمیبینم که حداقل یکم سورپرایز بمونه واسه فیلم اصلی