چند خبر از عنوان ددپول

توسط : در تاریخ : شنبه, آوریل 4th, 2015

در چند هفته گذشته اخبار بسیار زیادی حول این ابرقهرمان شنیده می‌شد. که در اینجا به بررسی این اخبار میپردازیم.

تی.جی میلر چند روز پیش در تویتر خود از هشتگ “WeaselThin” استفاده کرد. اکثر مردم این را یک تایید غیر رسمی برای حضور میلر در نقش جک همر با نام مستعار ویزل تن در فیلم اینده کمپانی قرن ۲۰ یعنی ددپول می‌بینند. هر چند، میلر در روزهای گذشته یک تصویر که گمان زده می‌شود فیلمنامه ددپول باشد در صفحه خود با هشتگ Vancouver درج کرده است. این هشتگ نشان از محل فیلمبرداری فعلی ددپول است.

CAblupKUYAAw3Bb

شخصت ویزل برای اولین توسط فابین نیسزا و جو مدوررا طراحی شد و برای نخستین بار در چپتر اول “Deadpool: The Circle Chase” حضور پیدا کرد. ویزل در واقع یک دوست، کارگزار اطلاعاتی و اسلحه فروش ددپول است. ویزل را میتوان بهترین دوست ددپول در نظر گرفت.

152522-94762-negasonic-teenage-wa-129398

همچنین چند روز پیش خبر از پیوستن یک کارکتر زن دیگر به مجموعه ددپول به گوش رسید. بریانا هیلدبراند قرار است در عنوان سینمایی ددپول نقش یک جهش یافته به نام Negasonic Teenage Warhead را برعهده بگیرد.حضور Negasonic در مجموعه ددپول بسیار عجیب است، چرا که او هیچ ارتباطی با ددپول در دنیای کمیک بوک ندارد. گرانت موریسون و فرانک کوئتلی برای اولین بار Negasonic را در شماره ۱۱۵ مجموعه New X-Men معرفی کردند.

خلاصه این فیلم نیز بدین صورت بیان شده است:

برگرفته از غیر عادی ترین ضد قهرمان کمیک‌های مارول، ددپول خاستگاه یکی از عوامل اصلی و سابق نیروهای ویژه را که حالا تبدیل به اجیر شده‌ای پولکی با نام وید ویلسون شده است را روایت می‌کند که به دنیال انجام آزمایشاتی قدرت‌هایی چون احیاء را به دست آورده و نام ددپول را برای خود برگزیده است. مجهز شده با انواع و اقسام سلاح‌ها و با حسی تاریک از شوخ‌طبعی ددپول در جستجوی مردی است که زندگی‌اش را نابود کرده است.

«ددپول Deadpool» قرار است به وسیله «تیم میلر Tim Miller» که این فیلم اولین ساخته بلندش خواهد بود، کارگردانی شود و «رت ریس» و «پل ورنیک» که درکارنامه خود فیلم موفق «سرزمین زامبی Zombieland» را دارند نیز فیلمنامه‌نویس این فیلم خواهند بود. فوریه ۲۰۱۶ (بهمن ۱۳۹۴) برای اکران این فیلم اعلام شده است.