چند خبر از سریال Preacher

توسط : در تاریخ : یکشنبه, آوریل 19th, 2015

این روزها عنوان سریالی «واعظ Preacher» که قرار است به زودی از شبکه AMC پخش شود، توجه بسیاری را به خود جلب کرده است. حال در چند روز گذشته خبرهایی در خصوص این عنوان سریالی به بیرون درز کرده است که به آن می‌پردازیم.

ست روگان دیروز به طور رسمی از طریق تویتر خود حضور دومنیک کوپر را به عنوان شخصیت جسی کاستر در مجموعه واعظ اعلام کرد.

دومنیک کوپر که در مجموعه سینمایی و تلویزیونی مارول چون کاپیتان آمریکا: اولین اونجر و مامور کارتر به عنوان نقش جوان هوارد استارک حضور داشته است از هفته‌های گذشته تا به امروز شایعاتی در خصوص حضورش در عنوان واعظ به گوش می‌رسید. حال ست روگان در تویتر خود با گذاشتن تویت ” او می‌آید تا روح ما را نجات دهد” به این شایعات پایان می‌دهد و دومنیک کوپر را به عنوان شخصیت اصلی مجموعه واعظ یعنی جسی کاستر معرفی می‌کند.

همچنین به نقل از ددلاین، بازیگر «Big and Weeds» الیزابت پرکینز نیز به مجموعه واعظ از شبکه AMC پیوسته است.

پرکینز قرار است نقش ویلا کوئینکین را بازی کند: «بازرگانی نجیب اما توانمند. او صاحب یک کشتارگاه محلی در انول است. جاه طلب، با اراده و وحشتناک. ویلا سهام از گذشته پدر جسی دارد و او را به شکل منحصر به فردی می‌بییند.»

در کمیک شخصیتی به نام اودین کوئینکین وجود دارد که صاحب یک کشتارگاه است. او شخصیت بسیار زننده‎ای در این سری از کمیک بوک ها دارد. حال آیا ویلا با اودین مرتبط خواهد شد؟ یا او فقط یک نسخه تغییر جنسیت یافته و تعویض شده از این شخصیت است؟

در حال حاضر، روت نگا در نقش لاله، جوزف گیلگن در نقش خون آشام ایرلندی کسیدی، ایان کلتی نقش ارسفکه و لوسی گریفتیس نیز در نقش مادر امیلی قرار است بازی کنند.

این سریال بر اساس کمیک بوکی به همین نام نوشته گارث انیس و استیو دیلون ساخته و منتشر خواهد شد. عنوان واعظ قرار است از سوی شبکه AMC در یک عنوان پایلوت توسط ست روگن، اون گلدبرگ و سم کاتلین به نمایش گذاشته شود. کارگردانی عنوان پایلوت بر عهده گلدبرگ می باشد و داستان آن قرار است توسط کاتلین نوشته شود.

عنوان پایلوت در تابستان ۲۰۱۵ به نمایش در خواهد آمد و در صورت موفقیت قرار است ادامه مجموعه در سال ۲۰۱۶ تولید و پخش شود.


واعظ Preacher

img

Preacher داستان جسی کاستر، واعظی را روایت می‎کند که در شهری کوچک از تگزاس به نام «آنویل Annville» زندگی می‎کند. کاستر به طور تصادفی توسط موجودی ماوراءالطبیعه با نام «جنسیس Genesis» تسخیر می‎شود و بر اثر همین تمامی اعضای کلیسایش را به قتل رسانده و کلیسا را نیز نابود می‎کند. سری کمیک Preacher توسط گارث اِنیس و استیو دیلون خلق شده و ورتیگو آن را منتشر کرده است.