چشم به راه چه کمیک‌هایی باشیم؟ قسمت دوم: «The Wake»

توسط : در تاریخ : دوشنبه, فوریه 11th, 2013

فانتزی کمیک قصد دارد در سری جدید مقالاتش، شما را با کمیک‌های جدیدی که در سال ۲۰۱۳ منتشر می‌شوند آشنا کند. کمیک‌هایی که هنوز منتشر نشده‌اند، اما با توجه به طراح و نویسنده‌ای که دارند، حدس می‌زنیم از ارزش بالایی برخوردار باشند و پیشاپیش خواندن آن‌ها را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

در این مقاله به کمیک «The Wake» می‌پردازیم.
(پیش از این نیز کمیک «Green Arrow» را به شما معرفی کرده بودیم.)

  


 The Wake #1comics_the_wake

  •  نویسنده: Scott Snyder
  • طراح: Sean Murphy
  • ناشر: Vertigo
  • تاریخ انتشار: نخستین روز ماه می

این روزها اسکات اسنایدر را همه می‌شناسند. او نویسنده بتمن و خون‌آشام آمریکایی است و با نوشتن این عناوین غوغایی به پا کرده‌است. شان مورفی هم یکی از طراحان مطرح رسانه کمیک است و مینی‌سری مسیح پانک راک او به حق بهترین مینی‌سری سال ۲۰۱۲ بود.

حال که مسیح پانک راک به پایان رسیده است و خون‌آشام آمریکایی برای مدتی منتشر نخواهد شد، خالق این دو اثر بر روی یک مینی‌سری ده قسمتی به نام «بیداریـThe Wake» کار خواهند کرد.


تیزر رسمی شرکت ورتیگو:

«چیزی آن پایین است…»

لی آرچر یک متخصص زیست‌شناسی موجودات دریایی است. او درخواست سازمان امنیت ملی را برای کمک رد می‌کند، اما به زودی می‌فهمد که آنها جواب منفی را قبول نمی‌کنند و کمی بعد در آبهای یخ زده قطب شمال او به دنبال پاسخ یک معما است. دکل های حفاری منابع زیردریایی نفت ، چیزی شگفت انگیز و ترسناک کشف کرده‌اند…

The Wake داستانی علمی‌تخیلی و حماسی است که به وحشتی که در اعماق دریا در کمین است می‌پردازد. در مورد سرآغاز تاریخ بشریت گمانه زنی می‌کند و آینده‌ای ترسناک را به نمایش می‌گذارد.

WKE_Cv1_SOLICIT_D1