چرا «کاپیتان مارول» در پایان «انتقامجویان: عصر التران» حضور نیافت؟

توسط : در تاریخ : جمعه, اکتبر 2nd, 2015

هنگام ساخت فیلم «انتقامجویان: عصر التران» شایعه‌ای در اینترنت پخش شد که «کاپیتان مارول» قرار است در پایان فیلم حضور پیدا کند. «کوین فایگ»، مدیر استودیوی مارول نیز ان شایعه را تایید کرد و گفت که در ابتدا قرار بود این شخصیت در فیلم حضور داشته باشد.

هنگامی که از «فایگ» پرسیدند که چگونه برسر تیم نهایی‌ای که در پایان فیلم حضور یافت توافق شد، وی با خنده گفت:

احتمالا داری به شایعه‌ی کاپیتان مارول اشاره می‌کنی. تو یه نسخه از فیلمنامه اون هم تو فیلم حضور داشت. ولی به نظرمون مناسب نیومد که یه دفعه یه شخصیت جدید آخر فیلم سر و کله‌ش پیدا بشه.

در پایان «انتقامجویان: عصر التران»، «ماشین جنگی»، «فالکون»، «ساحره‌ی سرخ» و «ویژن» به عنوان تیم جدید «کاپیتان آمریکا» و «بیوه‌ی سیاه» مشخص شدند. «کاپیتان مارول» در سال ۲۰۱۸ فیلم اختصاصی خود را خواهد داشت.


کارول دانورس Carol Danvers

img

پس از آنکه «کارول دانورس» با قهرمان نژاد «کری» یعنی «کاپیتان مارول» روبرو شد، به طور اتفاقی در معرض اشعه‌های غیرزمینی قرار گرفت که او را تبدیل به جنگجویی ابرقهرمان کرد. وی سپس خود را «میس مارول» نامید و خود را به عنوان یکی از قوی‌ترین و برجسته‌ترین قهرمان‌های مارول اثبات کرد، هم به عنوان یک قهرمان فردی و هم به عنوان یکی از اعضای تیم «اونجرها». او حالا هویت «کاپیتان مارول» را برای خود برگزیده است.