چرا سکانس اکشن شخصیت The Thing در فیلم چهار شگفت‎‌انگیز حذف شد؟

توسط : در تاریخ : جمعه, آگوست 21st, 2015

یکی از سکانس های اصلی، حول محور شخصیت The Thing که قرار بود در ریبوت فیلم چهار شگفت انگیز، ساخته کمپانی ۲۰th Century Fox پخش شود بنا به دلایلی حذف شد.

به نقل از مجله EW این سکانس بعد از اتفاقات در «سیاره صفر»، که The Thing برای ضربه زدن به اردوگاه شورشیان «چچن» فرستاده شده بود، ضبط شد. در این سکانس اردوگاه او را با بمب اشتباه گرفته بود. بجای قرار دادن این سکانس در فیلم، داستان، یکسال را از قلم انداخت و به فرار «رید ریچاردز» پرداخت. به همین دلیل، این بخش از فیلم طوری به پایان می‌رسد که بیننده احساس عجله و تکمیل نکردن فیلم را احساس می‌کند.

در رابطه با اینکه چرا این سکانس حذف شد، برخی منابع ادعا می‌کنند دلیلش این است که بودجه استودیو فیلم سازی قطع شد. در حالیکه برخی دیگر می‌گویند تصمیم خود کارگردان (جاش ترنک) بوده که این صحنه حذف شده بماند. در هر صورت، نهایتا این سکانس در فیلم استفاده نشد.

برای تماشای سکانس حذف شده، این تریلر (چند ثانیه بعد از دقیقه ۲:۲۰) را ملاحظه بفرمایید.

چهار شگفت انگیز در ابتدای این ماه اکران جهانی شد که از نظر منتقدان بعنوان «بدترین فیلم ساخته شده بر اساس کمیک بوک» معرفی شد که در پایان با فروش کمش ممکن است زیان غیر قابل جبرانی برای کمپانی سازنده در بر داشته باشد.

نظر شما درباره حذف این سکانس و فیلم «چهار شگفت انگیز» چیست؟

نقد این فیلم را این‎جا مطالعه کنید.

 


ثینگ Thing

img

بن گریم خلبان آزمایش تک‎خال بود که بر اثر قرارگرفتن در تشعشات زیاد کیهانی به هیولایی با پوستی از صخره و قدرت‎های بی‎پایان ابرقهرمانی دست می‎یابد. پوسته خارجی بن بسیار سخت‎تر از سنگ و خودش دارای خلق و خویی خشن است، اما از درون قلبی از جنس طلا دارد.