چارلز سول به طور اختصاصی با مارول قرارداد بست!

توسط : در تاریخ : پنجشنبه, سپتامبر 4th, 2014

همزمان با انتشار قسمت اول کمیک «مرگ ولورین»، نویسنده‌ی این کمیک یعنی چارلز سول اعلام کرد که با مارول قرار داد بسته است.

چارلز سول این خبر را در وبلاگ خود اعلام کرد و بسیاری از هواداران دی‌سی را در این فکر برد که این تصمیم چه تاثیری روی کار او بر کمیک‌های این شرکت خواهد داشت. وی در حال حاضر نویسنده‌ی کمیک‌های «موجود مرداب Swamp Thing»، «فانوس‌های قرمز Red Lanterns» و «سوپرمن/واندروومن Superman/Wonderwoman» (البته قبلاً اعلام شده که پیتر توماسی جانشین او خواهد شد.) است. خوشبختانه سول این فرصت را خواهد داشت تا ران خود بر روی این کمیک‌ها را تمام کند. سول گفته:

این تصمیم به این معنیه که دیگه یه مدتی برای دی‌سی نمی‌نویسم، که البته تصمیم راحتی نبود. و وقتی که بهم اعتماد کردن که «سوپرمن/واندروومن» رو بنویسم جایگاهم کلی پیشرفت کرد. «فانوس‌های قرمز» هم پروژه‌ی لذت‌بخشی بوده و حالا به پروژه‌های فرعی و قسمت‌های تکی که شانس اینو داشتم که بنویسم، اشاره نمی‌کنم و البته پروژه‌های که هنوز ننوشتم! پس بذارین واضح حرف بزنم، تصمیمم مبنی بر کار کردن با مارول هیچ جور بی‌احترامی نسبت به دی‌سی نیست. من اونجا زمان فوق‌العاده‌ای داشتم، اونجا با من به شدت خوب رفتار می‌شد، من احساسات مثبت قوی‌ای نسبت به تمام ادیتورهام و کاراکترهای دنیای دی‌سی دارم، و منتظرم که در ادامه دوباره باهاشون کار کنم. هنوز هم در ماه‌های آتی کارهای من برای دی‌سی رو خواهید دید، و هم مارول هم دی‌سی بسیار محترمانه با من کار کردند تا اطمینان حاصل بشه که همونطور که از ابتدا می‌خواستم رانم روی کمیک‌های دی‌سی رو تموم کنم. پس، شما کارم روی کمیک «فانوس‌های قرمز» به عنوان جزئی از رویداد «خدایی Godhead» رو می‌بینید، خواهید دید که رانم روی «سوپرمن/واندروومن» رو تموم می‌کنم و «موجود مرداب» هم برای مدتی زیر قلم من خواهد بود.

سول همچنین به نوشتن کمیک «نامه‌ی ۴۴/Letter 44» ادامه خواهد داد بنابراین هوادان این سری چیزی برای نگرانی ندارند. سول همچنین گفت که نوشتن هشت کمیک دنباله‌دار چالشی بوده که نیازمند تمرکز زیادی بوده است. او اعلام کرد که آماده‌ی چالش بعدی است.

نظرات شما در این رابطه چیست؟ آیا کمیک‌هایی که برای دی‌سی می‌نوشت را دنبال می‌کردید؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.