به‌روزرسانی: پیش نگاهی به عنوان AXIS

توسط : در تاریخ : شنبه, سپتامبر 13th, 2014

به‌روزرسانی: نمایش آنلاین به همراه زیرنویس فارسی با بهره‌گیری از تکنولوژی i-Life اضافه شد. حتماً قبل از مطالعه رویداد بعدی بزرگ مارول این ویدئو را ببینید(ارائه‌ی از امیرعلی آصفی).

AXIS یکی دیگر از رویدادهای بزرگ مارول است که به زودی منتشر می‌شود. قسمت اول کمیک ۸ اکتبر منتشر خواهد شد. در همین رابطه اخیرا تیزرهایی به همراه یک ویدئوی معرفی کامل از اتفاقات گذشته و آن‌چه که قرار است در این کمیک شاهد باشیم توسط مارول منتشر شده که شما را به دیدن آن دعوت می‌کنیم.

در ابتدا نقل قولی از توضیحاتی که مارول در این رابطه منتشر کرده:

همین اکتبر دنیای مارول با بزرگترین مبارزه تاریخش روبرو می‌شود. امروز مفتخریم تا تصاویری از شماره ۱ کمیک اونجرها و اکس‌من: اکسیس را خدمتتان ارائه کنیم. این کمیک را بلاک‌باستر نویس مارول ریک رمندر به همراه ستاره هایی چون آدام کیوبرت، لینیل یو، تری دادسون و جیم چیانگ خلق کرده‌اند. ستیزی حماسی که اتحاد اونجرها و اکس‌من را به طوری که تا بحال سابقه نداشته می‌طلبد!

در ادامه اتفاقات کمیک اونجرها علیه اکس‌من حالا تهدیدی جدید با نام جمجمه سرخ Red Skull که حالا قدرت‌های رهبر سابق اکس‌من‌ها چارلز اگزویر فقید را دارد طلوع کرده است. با کمک این قدرت‌ها او ارتشی قوی را به خدمت گرفته و پیام نفرتش را به گوش جهانیان رسانده است. همچنین با اقامت در کشور متمدن جنوشا محل زندگی جهش‌یافتگان، او هزاران نفر از آن‌ها را به فرمان خود درآورده.

سردبیر این کمیک اکسل آلونسو در رابطه با این سری گفت:

این از اون عظیماشه. عظیم‌ترین کمیک ابرقهرمانی. با قدرت های چارلز اگزویر حالا جمجمه سرخ عظیم ترین و خبیث ترین ابرشرور در دنیای مارول است. داستان ریک عظیم است و هر گوشه از یونیورس مارول را به روشی جدید و جذاب لمس خواهد کرد.

تنها چیزی که جلودار جمجمه سرخ است اتحاد اونجرها و اکس‌من است. آخرین امید زمین در دستان آن‌هاست.

در پایان تصاویری از پیش نمایش شماره اول کمیک Avengers & X-Men: AXIS با نویسندگی ریک رمندر و طراحی آدام کیوبرت و ویدئویی از توضیحات کامل این سری که شامل توضیحاتی از اتفاقات کمیک اونجرها علیه اکس من و آنکنی اونجرز می شود و کاملا شما را برای خواندن کمیک آماده می کند.

دانلود ویدئو

منتظر نقد و خبرهای بیشتری از این سری باشید.