پیش نمایش: شماره ۱ «گرین لنترنز»

توسط : در تاریخ : پنجشنبه, ژوئن 9th, 2016

«دی سی کامیکس» به تازگی پیش نمایشی را از شماره اول سری کامیک جدید «گرین لنترنز» به نویسندگی «سم هامفریز» و طراحی «رابسون روشا» که هفته بعد عرضه خواهد شد، منتشر کرده است.

 

این کامیک که با آرک داستانی «سیاره سرخ» آغاز میشود ماجراهای همکاری «جسیکا کروز» و «سیمون بَز»، دو «گرین لنترن» زمینی جدید را روایت میکند که در پس زمینه آن نیز «آتروسیتوس» و «لنترن های سرخ» اش نیز به عنوان شرور های داستان حضور دارند.

این کامیک ۱۵ ژوئن (۲۶ خرداد) منتشر خواهد شد.


  • عرفان
   در پاسخ به عرفان

   آخه زمینی های زیادی تو فانوس سبز هستن،این مرده همون شخصیت تو فیلمشه؟آتروسیتوس کیه؟تو آخرای فیلم همون کله قرمزی که به فاونس زرد تبدیل شد؟

   • Sherlock
    در پاسخ به عرفان

    هنوز معلوم نیست.اما دور از ذهنه از یک قهرمان مسلمان در فیلم استفاده کنن.اتروسیتوس هم رهبر فانوس های قرمزه که در اخر ریبرث گرین لنترن هم دیدیم.اونی که شما میگی سینستروهه.

   • marc
    در پاسخ به عرفان

    خیر.شخصیت فیلم که معروف ترین گرین لنترن هم هست هال جوردن هستش.این یکی سایمون بازه که دو رگه ی آمریکایی فلسطینیه و مسلمون هم هست.
    اون کله قرمز هم که شما مد نظرتونه اسمش سینسترو هستش.

    • عرفان
     در پاسخ به marc

     سایمون بز رو که میگین یه دو رگه ی آمریکایی فلسطینیه تو کمیک اش خوندین؟آخه اینجا کمیک نمذاشتن که از گرین لنترن

     • marc
      در پاسخ به عرفان

      به طور رسمی دنبالش نکردم ولی یه شماره ازش خوندم.سایت معرفیش کرده فکر کنم.بله دو رگه عرب-آمریکاییه و اتفاقا زمانی به عنوان فانوس سبز انتخاب میشه که به خاطر یه سوتفاهم به دلیل ملیتش می افته زندان.

   • marc
    در پاسخ به عرفان

    خیر.اونی که شما میگید هال جوردنه،این یکی سایمون باز هستش.اون کله سرخ هم سینسترو هست.

  • marc
   در پاسخ به marc

   از دوستان عذر میخوام میدونم سوالم مسخره اس ولی همیشه برام سوال بوده که چرا دستکش بعضی از گرین لنترن ها سفیده؟
   متاسفانه خیلی کمیک های گرین لنترن رو دنبال نکردم بخاطر همین آنچنان از دنیاش اطلاعات ندارم.

  • حنیف
   در پاسخ به حنیف

   اون مرده که حلقه داره ترکیبی از فلش و یکی از قهرمانهای کیک ا س شده.واقعا بین ابر قهرمان های مارول و دی سی فوق العاده شباهت زیاده از جوکر و گرین گابین بگیر تا هاک ای و اررو و فلش و کویید سیلور و مرد مورچه ایی و اتم و ثانوس و دارک سید و ….. چی بگم

   • marc
    در پاسخ به حنیف

    کیک اس که برای شرکت آیکانه و ربطی به مارول نداره.در ضمن ماسک های خیلی از کاراکتر های دیسی طرح کلی یکسانی دارن مثل فلش و بتمن و اتم و …

    یه مطلب دیگه هم اینکه خواهشا از لفظ ((کپی)) استفاده نکنید.همگی قبول داریم که این دو کمپانی تشابهات خیلی زیادی دارن ولی از هم کپی نکردن.بلکه الهام گرفتن.مثلا واضحه که انت من از اتم ((الهام گرفته)) و یا آکوامن از نیمور…
    مطمئن باشید اگه کپی برداری هم شده باشه هیچکدوم از دو طرف احمق نیستن که این همه سال دست روی دست بذارن و قبلا با هم از نظر حقوقی تسویه حساب کردن پس دلیلی نداره الان بحث بشه.

  • حنیف
   در پاسخ به حنیف

   خالی از لطف نباشه که بگم کل داستان فلش به طور کامل با داستان مرد عنکبوتی شباهتی بس عجیب داره

   • marc
    در پاسخ به حنیف

    از دست دادن والدین در کودکی و بدست آوردن قدرت خارق العاده بر اثر یک اتفاق که بین ابر قهرمان ها رایجه.به غیر از بچه درسخون بودن تشابه دیگه ای بین فلش و اسپایدرمن نمیبینم.