پیش نمایش “امپراطوری دیزنی: فگمنت”

توسط : در تاریخ : یکشنبه, ژوئن 8th, 2014

مارول کمیکز قصد دارد مجموعه جدیدی را از فرمانروایی دیزنی تحت عنوان “فگمنت” منتشر کند. نویسندگی این مجموعه که در راستای طرح همکاری مشترک دیزنی و مارول منتشر میگردد به Jim Zub سپرده شده و بناست به هنر Filipe Andrade مزین گردد.

این مینی سری پنج قسمتی که در فضایی استیم پانک گونه (عناوین استیم پانک جهانی موازی را روایت میکنند که در آن به جای سایر انرژی‌های مرسوم همه چیز در انرژی بخار خلاصه میشود) میگذرد، روایت ماجراجویی‌های Dreamfinder و دایناسوری به نام Figment (از ستارگان پارکهای دیزنی) است.

“شرح داستان فگمنت سخت بود، اما من از آن لذت بردم.” این را جیم زوب در مصاحبه‌ای که با وب سایت رسمی مارول انجام داده است میگوید. او همچنین داستانش را سفری به دنیای تخیل میخواند و میگوید که تلاش کرده تا داستانی بنویسد که هم برای طرفداران دیزنی و هم برای خوانندگان جدید سرگرم کننده باشد. با توجه به متن مصاحبه میتوان به وجود داستانی خوب که از تعامل میان شخصیت ها به وجود آمده است ، امیدوار بود.

“فرمانروایی دیزنی:فگمنت” شرح حال ماجراجویی مخترعی بی باک و اژدهایی بنفش است که در فضای رعب انگیز سایبرپانکی میگذرد که عملا از لندن دوره‌ی ویکتوریا الهام گرفته است. وجود نام  جیم زوب و دیزنی در کنار یکدیگر تضمینی جدیست برای آنکه مطمون باشیم با داستانی منسجم و در عین حال سر گرم کننده طرف هستیم ; همچنین تصاویری که تاکنون در سطح اینترنت منتشر گشته است ، خبر از صحناتی چشمنواز میدهد.

مشخصات کلی:

نویسنده:Jim Zub

ناشر:marvel

اتود:Filipe Andrade

کاور:John Tyler Christopher

نخستین شماره از”فرمانروایی دیزنی:فگمنت” در تاریخ یازدهم ژوئن ۲۰۱۴ ، مصادف با چهارشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۳ میلادی و در ۳۲ صفحه توسط انتشارات مارول منتشر خواهد شد.