پیش‎نمایش اولین تریلر Batman v Superman

توسط : در تاریخ : پنجشنبه, آوریل 16th, 2015

امروز زک اسنایدر با انتشار تیزر کوتاهی رسما تاریخ انتشار تریلر فیلم BvS را اعلام کرد.

 

دانلود تیزر با کیفیت بالا

در این پیش نمایش جزئیات زیادی نشان داده نمی‎شود اما شما می‌توانید تریلر اصلی که مدت زمانش ۲ دقیقه و ۶ ثانیه است را از فانتزیِ کمیک، در ۲۰ آوریل (دوشنبه همین هفته) دریافت نمایید.

«بتمن علیه سوپرمن: طلوع عدالت Batman V. Superman: Dawn of Justice» درتاریخ  ۲۵ مارس ۲۰۱۶ (۶ فروردین ۱۳۹۵) اکران خواهد شد. بن افلک درنقش بتمن، هنری کاویل در نقش سوپرمن، امی آدامز درنقش لوئیس لین، جسی آیزنبرگ درنقش لکس لوثر، لارنس فیشبرن درنقش پری وایت، جرمی آیرونز در نقش آلفرد، دیانا لین در نقش مارتا کنت، گال گادوت در نقش واندرومن و جیسون موموآ در نقش آکوامن در این فیلم به ایفای نقش پرداخته‌اند. این فیلم دومین فیلم مرتبط با یونورس سینمایی DC خواهد بود.


سوپرمن Superman

img

در نوزادی توسط سفینه‌ای از سیاره‌ی محکوم به فنای کریپتون به زمین فرستاده می‌شود، کال ال (Kal-El) توسط خانواده‌ی مهربان کنت به فرزندخواندگی پذیرفته و با نام کلارک کنت Clark Kent در منطقه‌ی مرکزی آمریکا بزرگ می‌شود. از طریق قدرت بسیار زیاد ابرانسانیش که نیروی خورشید به او داده بود، کلارک تبدیل به سوپرمن می‌شود تا از بشریت در مقابل تهدیدات مختلف در کنار حقیقت، عدالت و روش آمریکایی پشتیبانی و دفاع کند!