پیش‌نمایش: شماره ۱ کمیک Ninjak

توسط : در تاریخ : چهار شنبه, دسامبر 10th, 2014

ماه مارس ۲۰۱۵ شرکت ولینت عنوان اختصاصی یکی از محبوبترین کاراکترهای کلاسیک خود را منتشر خواهد کرد.

در ماه اکتبر امسال اعلام شده بود که کاراکتر NINJAK به زودی صاحب عنوان اختصاصی خود می‌شود و دیروز پیش‌نمایش قسمت اول این کمیک منتشر شد.

قرار است این کمیک را مت کیندت نویسندگی و و کلی مان و باچ گایس طراحی آن را به عهده گیرند. در این کمیک ابتدا به ماجراجویی‌های او در دنیای مدرن در قالب بزرگترین جاسوس دنیا و مرگبارترین قاتل با نام مستعار Ninjak پرداخته می‌شود و در ادامه به گذشته و خاستگاه کلین کینگ جوان را مرور خواهیم کرد.

سردبیر ولینت وارن سیمونز در خصوص این سری اینگونه گفت:

مت کیندت یکی از باهوش‌ترین نویسندگان این روزهاست و شرایطی بغرنج، هوشمندانه و سراسر اکشن را برای این سری معرفی کرده که طرفدران از زمان معرفی او در قسمت ۹ کمیک X-O Manowar تشنه آن بودند. این شرایط را با طراحی دو تن از بااستعدادترین طراحان امروزی کمیک ترکیب کنید تا هرآنچه از ابرجاسوس نینجای ولینت می‌دانید را به چالش بکشد. در قسمت‌های ابندایی داستان در دو برهه زمانی مختلف روایت خواهد شد خاستگاه و تمرینات نینجاک و ماجراجویی‌های او در دنیای مدرن. این یک عنوان جاه‌طلبانه است.

صفحات ابتدایی این عنوان را در پایین مشاهده می‌کنید:

۱۱ مارس ۲۰۱۵ برای اولین بار در عنوانی کاملا جدید از پرفروش‌ترین نویسنده نیویورک تایم، مت کیندت و ستاره‌های طراحی کلی مان و باچ گایس گذشته و آینده نینجاک در هم می‌آمیزد با معرفی شماره اول این کمیک و در هر شماره با ۴۰ صفحه روایت داستانی در ماه.