پیتر توماسی نویسنده‌ی «سوپرمن/واندروومن» می‌شود!

توسط : در تاریخ : جمعه, آگوست 15th, 2014

پیتر توماسی، نویسنده‌ی کنونی «بتمن و رابین» همراه با داگ مانکه Dough Mahnke از شماره‌ی ۱۳ به کمیک «سوپرمن/واندروومن» می‌پیوندند.

Superman - Wonder Woman #13

رفتن روی کمیک «سوپرمن/واندروومن» در نوامبر، همراه با ادامه دادن به عنوان نویسنده‌ی «بتمن و رابین» به این معنی است که همزمان مسئولیت نوشتن «سه‌تن Trinity» دی‌سی را برعهده خواهد داشت.

سوپرمن/واندروومن همچنان به رابطه‌ی عاطفی بین دو تن از قوی‌ترین قهرمانان دی‌سی خواهد پرداخت. توماسی در این باره گفت:

من می‌خوام دقیق به قلب و عشق حقیقی این دو نفر نگاه کنم و ببینم که این عشق برای ما، دنیای دی‌سی و مردم زمین چه معنایی داره. آیا این عشق موجب تهدید یا خطر می‌شه؟ اگه دو نفر مثل اونا با هم و عاشق هم باشند، هیجان ماجرا کجاست و چه تاثیراتی می‌تونه داشته باشه؟

Batman and Robin #36

این مجموعه همچنین چند تن از شرورهای قدیمی دی‌سی همچون «جمجمه‌ی اتمی Atomic Skull»و «فاجعه‌ی عظیم Major Disaster» را دوباره معرفی می‌کند.

در همین حین، در ماه نوامبر آرک «ظهور رابین» پیتر توماسی نیز در شماره‌ی ۳۶ «بتمن و رابین» دنبال می‌شود در حالی که رابین سرخ، ردهود و بت‌گرل همگی با یکدیگر همکاری کرده و ظاهری الهام گرفته از دیمین وین دارند. توماسی گفت:

در این زمان تمام این شخصت‌ها جزو ترکیب رابین هستند. خانواده‌ی خفاش در نهایت، به پا می‌خیزه تا به یه رابین جدید کمک کنه که وارد دنیای دی‌سی بشه.

سوپرمن/واندروومن ۱۳# و بتمن و رابین ۳۶# در ماه نوامبر به فروش می‌رسند.

 


  • فرزاد.خ
   در پاسخ به فرزاد.خ

   خیلی حس بدی دارم به ماجرا دی: زیادی توماسی مسیحیه برای نوشتن هم چین چیزی دی: ضمن این که تکلیف بتمن و رابین چی می شه؟

   • Farzan
    در پاسخ به فرزاد.خ

    خب بتمن و رابینو هم ادامه میده دیگه. ولی چارلز سول یه چیز دیگه بود. الان به غیر از سوامپ تینگ و رد لنترنز به سول کمیک دیگه میدن یا سر همونا میمونه؟

   • MEHRAN
    در پاسخ به فرزاد.خ

    فرزاد بنده خدا فرزان این همه توضیح داده خب بخون:دی
    ولی واقعاً چرا همچین حرکتی زدن؟ چارلز سول به این خوب و از همه مهم تر طراحی های خفن تونی دنیل.
    احتمالاً از اون سیاستای کثیف شرکتاست بازم.

  • حجت مزارعی
   در پاسخ به حجت مزارعی

   درحال حاضر بین تموم کمیکایی که سوپرمن تشونه فقط همینو میخونم امیدوارم خوب بشه

  • detective
   در پاسخ به detective

   این همه رو رابطه ی عاشقی سوپرمن و واندر وومن تمرکز کردن تا این که یه سری اختصاصی هم براشون ساختن. اگه اینجوریه یه سری هم برا بتمن و کت وومن بسازن. هر چند که سلینا کایل قراره سردسته ی جنایت در گاتهام بشه و برای یه مدتی کتوومن نیس.هرچی هست معمولا به کمک بتمن میاد ولی بتمن این اواخر ازش دوری میکرد. لابد بخاطر اینه که افرادی که بهش نزدیک میشن به خطر میوفتن. واسه همین هم هست که مجبوره کتوومن دوری کنه تا صدمه نبینه. به هر حال همه ی اینا کار نویسنده هاس. خخخخخ
   ولی اگه همچین مجموعه ای بسازن عالی میشه.

  • اولترون
   در پاسخ به اولترون

   ببخشید که درخواستم بی ربطه ولی میشه کمیک واتچمن رو ترجمه کنید. و می شه کمیک هایی که طراحی شون تو مایه های کمیک گریسونه رو معرفی کنید؟!

  • cinema
   در پاسخ به cinema

   ببخشید میگم میشه بگید تو این کمیک justice league هم حضور داره یا نه؟

   • Farzan
    در پاسخ به cinema

    تمام اعضا نه ولی بعضی شخصیت ها بعضی موقع حضور دارند. مثلاً بتمن از همون شماره‌های اول میومد یه سر میزد می رفت یا الان که کراس اور Superman: Doomed داره اجرا میشه، سایبورگ و استیل و مارشن من‌هانتر هم اومدن. کلا شخصیت های ثابتش همین سوپرمن و واندروومن هستن منتها بقیه هم هر از گاهی میان و میرن.