پوستر جدید Daredevil

توسط : در تاریخ : جمعه, آوریل 10th, 2015

مارول یک تیزر پوستر دیگر از عنوان سریالی جدیدش دردویل که قرار است از شبکه نتفلیکس پخش شود منتشر کرد.

دانلود تیزر با کیفیت HD

در این پوستر مت مورداک پشت نشان نئون به شکل یک صلیب تیره با نورهای قرمز ایستاده است. در قسمت پایین این پوستر کلمه «بخشش» نوشته شده است. در تویتر این ویدیو همراه با عنوان «این شهر خون و گناه» منتشر شده است. این پوستر بیشتر به مذهب کاتولیک مت اشاره دارد.

همچنین مدیر اجرایی بخش تلویزیونی مارول جف لوب خبر از ارتباط بین عنوان های سریالیش داد. این خبر زمانی منتشر شد که حضور شخصیتی به نام کاریل در عنوان سریالی دردویل مطرح شد بسیاری از طرفدارن دردویل عنوان کرده بودند که کاریل نام یکی از مبارزان است که پدر مت یعنی جف مورداک با آنها مبارزه کرده است، از سوی دیگر شخصیت مرد جاذب یعنی کارل “کراشر” کریل نیز در مجموعه تلویزیونی ماموران شیلد حضور پیدا کرد، این شباهات دو اسم باعث این شد که خبر از ارتباط بین عنوان این دو عنوان سریالی به گوش برسد، هر چند مارول آن را تایید نکرد، که نهایتا لوب این خبر را تایید کرد که کارل و مرد جاذب هر دو یکی هستند.

مجموعه دردویل به گفته نتفلیکس و مارول رسما بخشی از جهان سینمایی مارول است، و آغازگر اولین مشارکت گسترده مارول با شبکه مجازی نتفلیکس می‌باشد، پس از دردویل قرار است سه عنوان دیگر به نام‌های جسیکا جونز، لوک کیج و ایرون فیست از سوی نتفلیکس ساخته شود، که در آخر این چهار عنوان سریالی و این چهار ابرقهرمان دنیای مارول در کنار یکدیگر عنوان سریال مدافعان را میسازند که این عنوان قرار است از سوی شبکه نتفلیکس پخش شود.

چارلی کاکس در این مجموعه نقش دردویل و مت مورداک را برعهده دارد، دوبرا آن ول به عنوان کارن پیچ، وینسنت دن آفریو به عنوان ویلسون فیسک، الدن هنسون به عنوان فاگی نلسون، و رورزاریو داوسون به عنوان نرس نایت قرار است در این مجموعه سیزده قسمتی ایفای نقش کنند. این سریال توسط شبکه مجازی نتفلیکس در تاریخ ۱۰ آوریل به طور کامل منتشر می‌شود.

منبع : ComicBook & ComicBook


دردویل Daredevil

img

مت مِرداک، در دوران نوجوانی در تلاش برای جان یک غریبه که در حال تصادف با یک کامیون حمل ضایعات هسته‎ای بود بینایی خود را از دست می‎دهد. در ازای آن دیگر حواس مت به یک ابرانسان نزدیک شده و شکلی از «تشخیص رادار» را بدست می‎آورد. در روز او وکیلی موفق و در شب برای پاسداری از محله‎اش «دردویل» است.